گودرزی: ستون فقرات اشتغال جامعه پشتیبانی از كالای ایرانی است

گودرزی: ستون فقرات اشتغال جامعه پشتیبانی از كالای ایرانی است

ارتباط با مشتری: نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تسهیلات، ناصحیح توزیع میگردد.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، عباس گودرزی در جمع خبرنگاران به سوژه بیكاری جوانان اشاره نمود و اضافه كرد: مجموعه ای از علل دست به دست هم می دهند تا فضای اشتغال در كشور تقویت شود.
وی با اشاره به اینكه اشتغال موضوعی فرابخشی است، افزود: احداث اشتغال وظیفه دستگاه خاصی نیست و در این رابطه همگی باید با هم تلاش كنند.
گودرزی بیان كرد: برخی از كارخانه ها با نصف ظرفیت فعالیت دارند و باید این مساله لطمه شناسی شود.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان با اشاره به اینكه بعضی حمایت ها نابجا بوده و یا سیاست گذاری ها غلط هستند، اظهار داشت: كارگاه های كوچك می توانند اشتغال پایدار احداث كنند و باید مورد حمایت بیشتری قرار گیرند.
وی افزود: متأسفانه تسهیلات ناصحیح توزیع میگردد و دیده شده كه فرد وامی كه دریافت می كند را سرمایه گذاری نكرده و در جایی دیگر هزینه می كند.
گودرزی اشاره كرد: همین طور مشاهده میگردد تسهیلاتی كه به جوانان می دهند صرف خرید لوازم خانگی میگردد كه در اینجا جوان ضمن بیكار بودن بدهكار باز میگردد.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ستون فقرات اشتغال جامعه پشتیبانی از كالای ایرانی است. دیده میگردد چند بیكار در یك خانه هستند و همزمان از كالاهای ساخت خارج استفاده می نمایند.
1397/10/08
13:39:55
5.0 / 5
4253
تگهای خبر: اشتغال , تسهیلات , جامعه , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری