وزیر كار خبر داد:

۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار اشتغال زایی به لرستان اختصاص یافت

۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار اشتغال زایی به لرستان اختصاص یافت

ارتباط با مشتری: وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار اشتغال زایی در حوزه مزیت های نسبی لرستان همچون گردشگری، گیاهان دارویی و... اختصاص یافت.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، محمد شریعتمداری شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینكه از محل منابع اشتغال زایی كشوری علاوه بر منابع استان، ۱۰۰ میلیارد منابع به لرستان اختصاص دادیم، گفت: این منابع در حوزه مزیت های نسبی لرستان، گیاهان دارویی، گردشگری، آی تی، سنگ و دام سبك است.
وی با اشاره به اینكه در این بخش ها لرستان دارای جایگاه ویژه است و می تواند استفاده مطلوبی از آنها به عمل آورد، اشاره كرد: مجموعه این تصمیمات می تواند به برداشتن قدم های توسعه در لرستان كمك نماید. ‬
وزیر كار با اشاره به افتتاح و كلنگ زنی چند پروژه در شهرستان های الیگودرز و دورود طی امروز اظهار داشت: فردا در منطقه شمالی استان هستیم و در مسافرت دیگری به بخش جنوبی استان شامل ‬كوهدشت و پلدختر می رویم.
شریعتمداری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سوژه دستمزد سال ۹۸ اظهار داشت: شورای عالی كار جلساتی را در این مورد تشكیل داده است، اقدام سه جانبه نماینده كارگران و كارفرما و نماینده دولت در این رابطه انجام می شود.
وی با اشاره به اینكه در این جلسات خیلی نظرها به هم نزدیك شده است و ‬امیدواریم در جلسه نهایی كه قبل از سال برگزار می گردد تصمیم نهایی در مورد میزان رشد حداقل دستمزد را كه تكلیف شورای عالی كار است اعلام نماییم، اضافه كرد: امیدواریم با این اقدام شرایط مطلوب تری بر زندگی كارگران كه از حداقل دستمزد برخوردار می باشند به وجود آید و كارفرمایان هم به كار خود ادامه دهند.

1397/12/25
11:44:09
5.0 / 5
4866
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری