مدیركل كار لرستان خبر داد:

۱۸ هزار لرستانی به دنبال وقوع سیل شغل خودرا از دست دادند

۱۸ هزار لرستانی به دنبال وقوع سیل شغل خودرا از دست دادند

ارتباط با مشتری: مدیركل تعاون، كار و رفاه اجتماعی لرستان اظهار داشت: حدود ۱۸ هزار نفر بر اثر لطمه های ناشی از سیل در مناطق سیل زده استان، شغل خودرا از دست داده اند.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، علی آشتاب در جلسه شورای هماهنگی مشترك بین استان همدان و لرستان كه در محل اداره كل تعاون، كار و رفاه لرستان برگزار شد، گفت: بخش عمده ای از اشتغال استان بر اثر لطمه های ناشی از سیل از بین رفته بطوریكه تنها در بخش مشاغل خانگی و صنایع دستی بیشتر از ۶ هزار نفر شغل خودرا از دست دادند و در مجموع ۱۸ هزار نفر در بخش های مختلف شغل خودرا از دست داده اند.
به گفته وی در بخش كشاورزی تعداد هفت هزار و ۵۰۰ واحد كشاورزی و در بخش صنوف چهار هزار و ۳۳۵ واحد و در بخش صنعتی باز تعداد ۸۵ واحد صنعتی لطمه دیدند.
مدیركل تعاون، كار و رفاه اجتماعی لرستان همین طور اظهار داشت: تابحال ۷۶ هزار قلم كمك از سراسر كشور و بویژه استان همدان برای كمك به زلزله زده های استان رسیده كه قسمتی از این كمك ها تحویل داده شده و بخشی باز در حال بسته بندی و ارسال است.
آشتاب اشاره كرد: حالا نیازهای اولیه مردم مناطق سیل زده تأمین شده و مردم نیازهای جدیدی دارند كه شامل وسایل منزل، وسایل آشپزخانه و پخت و پز، سیستم های خنك كننده شامل پنكه و كولر، البسه، فرش، موكت، زیراندازو… است.
وی اظهار داشت: بیشتر از یك هزار و ۲۰۰ روستا در مناطق سیل زده گرفتار لطمه های جدی شده اند.

1398/01/28
13:41:17
5.0 / 5
4486
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری