وزیر راه و شهرسازی اعلام كرد

هیچ تاخیری در پرواز برگشت حجاج نخواهیم داشت

هیچ تاخیری در پرواز برگشت حجاج نخواهیم داشت

ارتباط با مشتری: وزیر راه و شهرسازی اعلام نمود كه هیچ تاخیری در پرواز برگشت حجاج رخ نخواهد داد و در صددیم تا دو منطقه صنعتی در جاسك و چابهار ایجاد نماییم.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، محمد اسلامی در مراسم گرامیداشت روز دریانورد و روز جهانی دریانوردی درباره چرایی تاخیر چند پرواز حجاج در راه رفت و برنامه این وزارتخانه برای بازگشت حجاج به ایران، اظهار داشت: چند تاخیر در پرواز رفت حجاج ایرانی به وجود آمد كه دلیل آن ارتباطی به ما نداشت و به این دلیل بود كه مشكلاتی در فرودگاه عربستان برای پذیرش حجاج به وجود آمده بود كه مجبور شدیم چند پرواز را به مبدأ برگردانیم و باردیگر به عربستان بفرستیم اما هیچ تاخیری در پرواز برگشت حجاج به وجود نخواهد آمد و از الان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات آنها به حجاج می گوییم كه هیچ مشكلی در پرواز برگشت شان به وجود نخواهد آمد.
نفتكش آدریان دریا بزودی به مسیر خود ادامه می دهد
وی همین طور در پاسخ به سوالی در خصوص اینكه آیا نفتكش آریان دریا به همراه خدمه در حال حركت است، اظهار داشت: نفتكش ایرانی گریس وان به نام آدریان دریا تغییر كرده است و در حال آماده سازی است تا به همراه خدمه در دریا به مسیر خود ادامه دهد.
وزیر راه و شهرسازی همین طور در پاسخ به سوال دیگری در خصوص اینكه آیا نفتكش آدریان دریا خدمه خودرا در اختیار دارد یا خیر؟ اظهار داشت: بله این نفتكش خدمه دارد و بزودی حركت خواهدنمود.
ایجاد دو منطقه بزرگ صنعتی درچابهار و جاسك
اسلامی همین طور درباره برنامه های وزارت راه و شهرسازی برای توسعه پسكرانه های خلیج فارس و دریای عمان اظهار داشت: مهم ترین برنامه ای كه وزارت راه در دستور كار دارد اجرای طرح جامع سواحل مكران است كه به تصویب رسیده و یكی از اتفاقات نادر در تاریخ جمهوری اسلامی است. چونكه سند بلندمدتی برای آن طراحی كردیم و مهم ترین طرحی كه در آن مجموعه وجود دارد ایجاد دو منطقه صنعتی بزرگ در حوزه جاسك و چابهار است كه وزارت راه و شهرسازی برای اجرای آن نظارت می كند.
وی اضافه كرد: امیدواریم بتوانیم با فعال كردن حوزه جاسك و چابهار شاهد آغاز فعالیت این پروژه ها در آینده نزدیك باشیم و از سرمایه گذارانی كه خصوصاً در حوزه صنایع آب بر فعالیت می نمایند حمایت خواهیم كرد.
وزیر راه و شهرسازی با تاكید بر اینكه دشمن همواره از بدو پیروزی انقلاب تا كنون یك هدف را كه همان جلوگیری از پیشرفت جمهوری اسلامی ایران بوده است، دنبال می كند، اظهار داشت: پیچیده ترین ابزاری كه دشمن تا كنون مقابل جمهوری اسلامی ایران بهره برده تحریم بوده كه آنرا به صورت شهر به شهر شركت به شركت و میز به میز اجرا كرده است و از هیچ وسیله ای نبوده كه تا كنون استفاده نكند اما امروز ما در اوج اقتدار به سر می بریم و ساده ترین جلوه اقتدار ایران این است كه آمریكا نه تنها هیچ گونه تاثیری نمی تواند روی ما بگذارد بلكه هیچ تغییری در راهبردهای ما نیز ایجاد نكرده و ما در راه عزت و پیشرفت راه خودرا ادامه می دهیم.
اسلامی اشاره كرد: در حوزه راه و شهرسازی و زیربخش های مختلف آن از هوانوردی، دریانوردی، ریلی و جاده ای همگی كشنده های علم و فناوری هستند و همه آنها نیاز به انسان های مستعد و خلاق دارد اما تا كنون با كاهلی در استفاده از شركت های دانش بنیان سبب شده ایم تا این شغل ها كمتر مورد استفاده قرار گیرد. در حالی كه با استفاده از ظرفیت ها و استعدادهای خودمان می توانیم فرصت های بسیاری در حوزه های مختلف در دریا ایجاد نماییم.
وی اظهار داشت: در حوزه بنادر كوچك صیادی و تجاری و بنادر تفریحی و گردشگری كه نداریم نیز ظرفیت های بسیاری وجود دارد كه می تواند به رونق صنعت دریایی كمك نماید.
منبع:

1398/05/28
20:35:50
5.0 / 5
4827
تگهای خبر: شركت , شغل , صنعت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری