با وجود هشدار وزیر درباره افزایش قیمت

كرایه ها و بلیت های اربعین گران می شود؟

كرایه ها و بلیت های اربعین گران می شود؟

به گزارش ارتباط با مشتری در حالیكه صحبت های وزیر راه و شهرسازی در خصوص اینكه كرایه ها و بلیت هواپیما، قطار و اتوبوس افزایش قیمتی نخواهد داشت و در صورت بالارفتن نرخ ها با متخلفان برخورد می نماییم، هنوز قیمت بلیت اتوبوس و قطار از جانب دستگاه های متولی اعلام نشده است و باید دید چه اتفاقی برای نرخ ها می افتد.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، عصر روز گذشته (چهارشنبه) محمد اسلامی - وزیر راه و شهرسازی - در جمع خبرنگاران اعلام نمود كه نرخ كرایه و قیمت بلیت اتوبوس، قطار و هواپیما برای ایام اربعین گران نمیشود و در صورت افزایش نرخ تخلف صورت گرفته و با متخلفان برخورد خواهد شد.
وی تصریح كرد: هیچ یك از شقوق حمل و نقل جاده ای، ریلی و هوایی برای ایام محرم و اربعین حسینی (ع) حق افزایش قیمت بلیت ندارند و افزایش قیمت در این ایام تخلف به حساب می آید و با كسانی كه قصد سودجویی در این ایام دارند قطعا برخورد می شود.
اسلامی اضافه كرد: آماده سازی راه ها برای تردد زائرین حسینی یك جریان فعال است اما بهسازی و ایمن سازی جاده های منتهی به مرزهای چهارگانه در دستور كار قرار دارند تا پیش از شدت یافتن سفرها به سر انجام برسند.
این اظهارات در حالی صورت گرفت كه هنوز قیمت بلیت قطار و اتوبوس از مبادی مختلف به مقصد مرزهای غربی مشخص شده كشور برای انجام سفرهای عتبات عالیات از جانب دستگاه های متولی اعلام نشده است.
جالبتر اینكه روز گذشته احمدرضا عامری - رئیس اتحادیه تعاونی های مسافری - در واكنش به احتمال افزایش قیمت بلیت اتوبوس برای سفرهای زائرین اربعین به سمت مرزهای ایران و عراق، اظهار داشت: هنوز قیمت قطعی مشخص نشده و احتمال افزایش قیمت وجود دارد اما هیچ مشكلی برای سرویس دهی و عرضه خدمات به زائرین نداریم.
البته مهران قربانی -معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای - هم روز گذشته در نشست خبری اعلام نمود كه نرخ كرایه حمل و نقل زائرین اربعین تغییر نمی كند و برای كنترل، نظارت و خدمت رسانی بهتر در این ایام، زائرین را به گروه های گوناگون در مرزهای مختلف تقسیم بندی كرده ایم. اما با عنایت به اینكه هنوز نرخ نامه برای بلیت اتوبوس و قطار منتشر نشده، باید دید با وجود اظهارات وزیر راه و شهرسازی، قیمت بلیت اتوبوس و قطار برای ایام اربعین افزایش خواهد یافت یا بر مبنای آخرین نرخ های مصوب شان به زائرین بلیت می فروشند؟1398/06/28
20:37:49
5.0 / 5
4099
تگهای خبر: تعاون , خدمات , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری