معاون ایران ایر خبر داد

137 پرواز رفت و برگشت برای اربعین، پرواز از ایلام و كرمانشاه با ایرتاكسی

137 پرواز رفت و برگشت برای اربعین، پرواز از ایلام و كرمانشاه با ایرتاكسی

به گزارش ارتباط با مشتری معاون بازرگانی و عملیات شعب شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) اظهار داشت: از روز جمعه گذشته تا دوم آبان ماه حدود 137 پرواز رفت و برگشت را از فرودگاه های تهران، ایلام و كرمانشاه به مقصد نجف برنامه ریزی كرده ایم كه ظرفیت جابجایی آن 75 هزار و 840 مسافر را دارد.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، عباس جمشیدی در نشست خبری ظهر امروز (یكشنبه) اظهار نمود: دو مسیر جدید پروازی را از فرودگاه های ایلام و كرمانشاه به مقصد نجف برقرار كردیم كه البته ۹۹ درصد پروازها از تهران به نجف است و فعلا پرواز مشهد – نجف را برنامه ریزی نكرده ایم و در برنامه های پروازی خود نداریم چونكه تمركز خودرا روی پروازهای تهران به نجف گذاشته ایم و با دستور وزیر راه و شهرسازی پرواز از فرودگاه های ایلام و كرمانشاه به مقصد نجف را نیز در برنامه های خود گنجانده ایم.
وی ادامه داد: كل پروازهایی كه از روز جمعه گذشته ۱۲ مهر ماه تا ۶ روز پیش از اربعین یعنی دوم آبانماه برنامه ریزی كرده ایم ۲۷۴ لگ پروازی شامل ۱۳۷ پرواز رفت و برگشت است كه ظرفیت صندلی های این پروازها به ۷۵ هزار و ۸۴۰ صندلی می رسد.
جمشیدی افزود: در این میان ۷۴ پرواز رفت و برگشت در راه تهران – نجف برنامه ریزی شده كه بالغ بر ۶۸ هزار و ۲۸۰ صندلی ظرفیت دارد. همین طور در پروازهای رفت و برگشت به ایلام – نجف و كرمانشاه – نجف به ترتیب ۱۶ پرواز رفت و برگشت با ظرفیت ۱۹۲۰ صندلی و ۴۷ پرواز رفت و برگشت با ظرفیت ۵۶۴۰ صندلی برنامه ریزی شده است.
معاون بازرگانی و عملیات شعب شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) با اشاره به اینكه فروش بلیت پروازهای نجف از فرودگاه های ایلام و كرمانشاه شب گذشته شروع شده است و با وجود اینكه نرخ مصوب همه پروازها به جز مشهد دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برای مسیر رفت و برگشت است، پرواز كرمانشاه – نجف و ایلام – نجف را به صورت رفت و برگشت یك میلیون ۵۰۰ هزار تومان تعیین كرده ایم كه به مسافران هم كمك نماییم.
وی اظهار داشت: این پروازها با هواپیماهای ATR انجام می شود كه در امتداد استفاده از ظرفیت های ایرتاكسی در كشور است كه البته فقط برای این ایام برنامه ریزی شده و معین نمی باشد بعد از ایام اربعین پروازهای ایلام و كرمانشاه ادامه داشته باشد یا خیر؟
جمشیدی در پاسخ به سوالی در خصوص اینكه شنیده می شود ایران ایر به سبب عدم پرداخت بدهی هایش به فرودگاه نجف با مشكل روبه رو شده است اظهار داشت: اگر بدهی های خودرا به فرودگاه نجف پرداخت نمی كردیم به هیچ وجه به ما اجازه پرواز به فرودگاه نجف را نمی دادند بدین سبب همه بدهی هایمان در این زمینه پرداخت شده است.
معاون بازرگانی و عملیات شعب شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) در پاسخ به سوال دیگری در خصوص اینكه با عنایت به ناآرمی های اخیر در عراق مشكلی در پروازهای شما به وجود می آید یا خیر؟ توضیح داد كه تا هر زمانی كه به ما اجازه پرواز بدهند بدون مشكل و طبق برنامه اهتمام می نماییم زوار را به نجف برسانیم و اگر در شرایط خاصی اجازه پرواز به ما ندهند آنرا به اطلاع مسافران خواهیم رساند.
او همینطور با تاكید بر اینكه پروازهای اربعین بدون به هم خوردن دیگر برنامه های پروازهای داخلی و خارجی برنامه ریزی شده است اظهار داشت: تلاش ما در روزهای اربعین بهترین خدمت رسانی به مسافران است و در روزهای حج نشان دادیم با حداقل تاخیرها پتانسیل جابجایی مسافران در این شركت هواپیمایی بسیار بالاست.
منبع:

1398/07/14
22:49:20
5.0 / 5
4109
تگهای خبر: شركت , فروش , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری