وزیر كار در جمع خبرنگاران:

ایجاد ثبات در مالكیت شركت های مشكل دار تولیدی در دستور كار است

ایجاد ثبات در مالكیت شركت های مشكل دار تولیدی در دستور كار است

به گزارش ارتباط با مشتری وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی با اشاره به مشكلات كارگران آذراب اراك اظهار داشت: در بعضی شركت ها عموما مسئله مالكیت گرفتار مشكل شده و هر گاه مالكیت گرفتار خدشه شود شركت از ثبات لازم برخوردار نخواهد بود.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، محمد شریعتمداری امروز ۳۰ مهرماه در حاشیه مراسم راه اندازی بنیاد ملی كارآفرینی محتوای دیجیتال كه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و معاون توسعه كارآفرینی وزیر كار برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: امروز با راه اندازی بنیاد ملی كارآفرینی تولید محتوای دیجیتال كار بزرگی انجام شد.
وی با اشاره به اینكه پشتیبانی از كسب و كارهای تولیدكننده محتوا یكی از برنامه های حمایتی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی در حوزه سیاست های بازار كار است، افزود: به دنبال پوست اندازی بازار كار در جهان و ظرفیت حضور فعال جوانان خلاق و فرهیخته ایران در عرصه شركت های استارت آپی حیف است كه نتوانیم از این زیست بوم حمایت جدی نماییم به شكلی كه بتوانند در شركت های سنتی و نوآوارانه خلق ارزش افزوده كنند.
شریعتمداری اشاره كرد: امروز بعنوان یك برگ از این حمایت ها، شاهد افتتاح بنیاد كارآفرینی تولید محتوای دیجیتال در سطح ملی بودیم كه در ۳۱ استان كشور همبندانی خواهد داشت و چتر فراگیری برای توسعه تولید محتوای دیجیتال در كشور است.
وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی اضافه كرد: بدون تردید در حوزه كسب و كارهای فضای دیجیتال، شاهد تحولاتی بودیم و این اقدامی نیست كه امروز انجام شده باشد بلكه ماحصل اقدامات سال های گذشته است كه توسط بخش خصوصی و با حمایت دولت به راه افتاده است.
وی همین طور با اشاره به مشكلات كارگران آذراب اراك اظهار داشت: عموما مسئله مالكیت گرفتار مشكل شده و بعد از آن كه مالكیت گرفتار خدشه شود شركت از ثبات لازم برخوردار نخواهد بود.
این عضو كابینه دولت دوازدهم اشاره كرد: كارگر نیازمند ایجاد ثبات و استمرار در فعالیت های تولیدی و فضای كار شركت است و زمانیكه مسئله مالكیت این هدف را تحت الشعاع قرار دهد كارگر نگران می شود. عقب افتادگی حقوق سوژه مهمی است اما مهمتر از آن ایجاد ثبات در مالكیت شركت ها و واحدهای تولید است. ما تلاش داریم تا در ادامه مسیر با همكاری دولت و بخش خصوصی و با هدف صیانت از كار و نیروی كار واحدها موجود بتوانند به حمایت خود ادامه دهند.

1398/08/03
22:42:26
5.0 / 5
4070
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری