بازار مسكن راكد شد متقاضیان پرند عقب نشستند

بازار مسكن راكد شد متقاضیان پرند عقب نشستند

به گزارش ارتباط با مشتری با شروع ركود بازار مسكن متقاضیانی كه تا چند ماه قبل در شهر جدید پرند پیگیر تحویل واحدهایشان بودند ظاهرا عقب نشینی كرده اند و برای پرداخت تعهدات خود اقدام نمی كنند؛ مدیرعامل عمران پرند از این گروه تقاضا كرد برای كمك به تكمیل واحدها آورده خویش را تكمیل كنند. وطن خواهی اظهار داشت كه ۷۰۰ میلیارد تومان برای تكمیل پروژه ها نیاز دارند كه حدود ۳۰۰ میلیارد آن مربوط به متقاضیان است.


محسن وطن خواهی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: از حدود ۹۰ هزار واحد مسكن مهر شهر پرند كه دارای متقاضی موثر است تا كنون ۷۴ هزار واحد افتتاح شده و ۱۶ هزار واحد باقی مانده است. میانگین پیشرفت این ۱۶ هزار واحد ۸۳ درصد است و در مواردی به ۱۰۰ درصد رسیده اما حداقل یكی از خدمات و انشعابات را ندارد. متاسفانه به علت ركودی كه در بازار مسكن بوجود آمد متقاضیان به تعهدات خود عمل نمی كنند و در بخش آورده با مشكل روبرو شده ایم. عمل نكردن متقاضیان به تعهداتشان منجر به تاخیر در تكمیل پروژه شده است.
وی ادامه داد: مهم ترین مسئله در واگذاری واحدهای مسكونی پرند به كمبود خدمات و زیرساخت ها مربوط می شود. در این زمینه مدیرعامل آبفای جنوب غرب استان تهران قول داده تا آخر سال مسئله انشعابات را حل كنند و بدین ترتیب تمامی واحدهای مسكونی را با خدمات و زیرساخت ها تا آخر امسال تكمیل خواهیم كرد.
مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پرند با بیان این كه برای تكمیل پروژه ها در این شهر به حدود ۷۰۰ میلیارد تومان نقدینگی نیاز داریم اظهار داشت: تا كنون حدود ۱۰۰ میلیارد تومان از منابع خودمان در پروژه ها هزینه كرده ایم. كمتر از ۱۰۰ میلیارد تومان منابع بانكی است، ۳۰۰ میلیارد آورده متقاضی و ۳۰۰ میلیارد تومان دیگر باید خودمان كمك نماییم.
كمربندی شمالی پرند بالاخره دوبانده شد
وطن خواهی درباره پیشرفت محوطه سازی در پروژه های پرند اظهار داشت: كارها خیلی خوب پیش می رود و مردم با حضورشان اعلام رضایت می كنند. آسفالت بخش عمده فازهای ۴، ۵ و ۶ و هم چنین لكه گیری را انجام می دهیم و كمبودها در این بخش تا حد زیادی رفع شده است. یكی از كارها محوطه سازی مپسا است كه بموقع انجام نشده بود و ۵۰۰۰ واحد درگیر نابسامانی بودند كه در حال اقدام است.
وی افزود: هم چنین كمربندی شمالی را كه سال ها یك باند بود به دو باند افزایش دادیم كه كار بزرگی بود و مردم سال ها منتظرش بودند. هم چنین تقاطع غیرهمسطح شهرك صنعتی پرند را شروع كردیم. مطالعات اتصال پرند به كمربندی سوم تهران را هم شروع كرده ایم.
تزریق نخستین منابع حاصل از تهاتر زمین به پروژه مترو
مدیرعامل شركت عمران پرند درباره مترو پرند اظهار داشت: همزمان برای مترو و ریل باكس بودجه تزریق می نماییم. نخستین منابع حاصل از تهاتر زمین به مبلغ ۶.۵ میلیارد تومان را ظرف چند روز آینده به دست پیمانكار مترو می رسانیم. برای این كه مترو پرند را به مرحله فعالیت بدون سیگنالینگ برسانیم ۱۵۰ میلیارد تومان بودجه نیاز داریم كه همه این مبلغ را شركت عمران تقبل كرده است؛ چون كه شهر به این مترو نیاز دارد.
وی خاطرنشان كرد: یكی دیگر از اقدامات امضای مشاركت نامه با بنیاد تعاون نیروهای مسلح در زمینی به مساحت ۱۳۰ هكتار واقع در اراضی شمال فاز ۴ است.
وطن خواهی با بیان این كه زمین های بازی كه می سازیم پیشرفت خوبی دارند اظهار داشت: سه مدرسه آماده تحویل، شش مدرسه در دست طراحی، چهار مسجد در حال راه اندازی، یك كلانتری در دست طراحی، یك آتش نشانی در آستانه افتتاح و یك آتش نشانی در دست ساخت داریم. یك پارك ۱.۵ هكتاری با ۱۰۰۰ متر زیربنا را در عرض ۶۰ روز ساختیم. یك ورزشگاه چندمنظوره ۵۰۰۰ نفری را هم در دست طراحی داریم. هم چنین تالار شهر را به مسابقه معماری گذاشته ایم.1398/08/04
13:55:45
5.0 / 5
3951
تگهای خبر: بازار , بانك , بودجه , تعاون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری