در گفت وگو با ارتباط با مشتری اعلام شد

ساخت ۲۵ هزار مسكن ملی در اطراف تهران

ساخت ۲۵ هزار مسكن ملی در اطراف تهران

به گزارش ارتباط با مشتری معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار نمود: در چارچوب طرح اقدام ملی مسكن، ساخت ۷۰ هزار واحد در شهرهای جدید تعریف شده كه از این تعداد ۲۵ هزار واحد در شهرهای پرند، پردیس و هشتگرد در استان های تهران و البرز قرار دارند.


طاهرخانی در گفتگو با ایسنا اضافه كرد: با عنایت به برآوردهای اولیه قیمت هر متر مربع مسكن ملی ۲.۵ تا ۳.۵ میلیون تومان است كه با عنایت به مكان و موقعیت پروژه ها در نقاط مختلف كشور، نرخ ها متفاوت می باشد. حدود ۳۰ درصد مبلغ كل به شكل پیش پرداخت دریافت می شود و مابقی در بازه های زمانی مشخص و طبق زمان بندی دریافت خواهد شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی درباره زمان تحویل واحدهای طرح اقدام ملی مسكن اظهار داشت: با عنایت به این كه بخش عمده ای از واحدها در مكان های دارای زیرساخت های لازم قرار دارد، تلاش این است كه پروژه در مدت مقرر دو ساله به پایان برسد. امكان دارد در مناطقی كه احتیاج به پایدارسازی و توسعه زیرساخت ها دارد این زمان بندی مقداری بیشتر شود اما بحمدالله كارها شروع شده و با تمام توان پروژه ها را پیش می بریم. در آینده نزدیك هم جزئیات میزان پیشرفت پروژه ها را اعلام می نماییم.
طاهرخانی با بیان این كه هنوز ثبت نام طرح اقدام ملی در استان تهران آغاز نشده است اظهار داشت: برنامه ریزی در این حوزه در چارچوب ستادی است و به عهده معاونت مسكن و ساختمان سپرده شده است. طبق اعلام این معاونت، اواخر آذرماه نام نویسی در استان تهران در دو شهر پرند و پردیس انجام می شود.
بنا بر این گزارش، پیش از این محسن وطن خواهی، مدیرعامل شركت عمران پرند، قیمت هر متر مربع طرح ملی مسكن در شهر جدید پرند را حدود ۳.۵ میلیون تومان و تعداد واحدها را ۲۵۰۰ واحد اعلام نموده بود.1398/09/21
15:43:32
5.0 / 5
4212
تگهای خبر: ثبت نام , شركت , قیمت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری