ابلاغ دومین دستورالعمل مقابله با ویروس كرونا به فرودگاه ها

ترمینال ها و سالن های ترانزیت، آسانسورها و دستگاه های ATM ضد عفونی می شوند

ترمینال ها و سالن های ترانزیت، آسانسورها و دستگاه های ATM ضد عفونی می شوند

ارتباط با مشتری: مدیرعامل شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران بمنظور كنترل و جلوگیری از انتشار كوید 19 معروف به ویروس كرونا در حوزه فعالیت فرودگاه ها بعنوان زیرساخت ها و مراكز حیاتی و حساس كشور، دومین دستورالعمل را برای انجام تمهیدات لازم به فرودگاه ها ابلاغ نمود.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، سیاوش امیرمكری در این بخشنامه خواهان انجام تمهیدات لازم برای حفظ سلامت مسافران با اجرای دستورالعمل از طرف مدیران و مدیران كل فرودگاه های كشور شده است.
در این بخشنامه بر نظارت مستمر روزانه درباب ضد عفونی كردن فضاهای عمومی و پرتردد همچون ترمینال ها و سالن های ترانزیت، آسانسور ها، دستگاه ATM و... ونظارت مستمر بر رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی مستقر در فرودگاه ها و نیز اعلام ممنوعیت فروش مواد غذایی باز در غرفه ها تاكید گردیده است.
از دیگر مفاد این بخشنامه می توان به اجرای دقیق بخشنامه های مرتبط و تاكید بر رصد پروسه چك مسافران در فرودگاه های كشور توسط عوامل وزارت بهداشت و همكاری كامل با نهادهای امنیتی، نظامی و همین طور نمایندگان وزارت بهداشت و بازرسان سازمان پدافند غیرعامل جهت بازدید و بازرسی از فرودگاه ها و پیش بینی صدور كارت تردد مناطق چهارگانه در صورت نیاز اشاره نمود.
علاوه بر این، پیش بینی مسیرهای اضطراری جهت تردد نیروها و خودرو های قرنطینه به صورت مجزا از مسیرهای تردد عادی، حضور فعال در جلسات و كارگروه های مرتبط استانی و شهرستان، همكاری كامل با ایرلاین ها برای انجام و ارائه سرویس به پروازهای خاص (خروج اتباع خارجی) از دیگر مفاد عنوان شده در دومین بخشنامه شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی كشور بشمار می رود.
بر این اساس، نتیجه اقدامات صورت گرفته باید در چارچوب گزارش هفتگی و همین طور اعلام موارد اورژانسی به صورت گزارش آنی به مدیركل دفتر مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل ارائه شود.
لازم به یادآوری است، قبل از این نیز ششم بهمن ماه مدیرعامل شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در بخشنامه ایی به مدیران و مدیران كل فرودگاه های بین المللی و مرز هوایی خواهان اتخاذ تدابیر لازم برای مقابله با ویروس كرونا با همكاری ادارات كل بهداشت و درمان استانها شده بود.1398/12/07
11:19:34
5.0 / 5
3613
تگهای خبر: شركت , فروش , كارگر , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری