معاون اتاق تعاون ایران اعلام كرد

تولید روزانه 2 و نیم میلیون عدد ماسك و 30 هزار لیتر مواد ضدعفونی

تولید روزانه 2 و نیم میلیون عدد ماسك و 30 هزار لیتر مواد ضدعفونی

ارتباط با مشتری: معاون اتاق تعاون ایران اظهار داشت: ظرفیت بخش تعاون در تولید ماسك روزانه حدود ۲.۵ میلیون عدد، تولید مواد ضدعفونی در حدود ۳۰ هزار لیتر  و دستمال های ضدعفونی كننده نیز ماهانه حدود ۳ میلیون عدد است.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از اتاق تعاون ایران، صمد مرعشی با تاكید بر نقش تعاون در اقتصاد، تصریح كرد: با عنایت به شیوع كرونا در كشور و لزوم مشاركت همه بخش های اقتصادی جهت تأمین ملزومات بهداشتی و درمانی به منظور جلوگیری از این بیماری، اتاق تعاون ایران با كمك گرفتن از اتحادیه ها و تعاونی های زیر مجموعه خود، درخط مقدم این اقدام ملی قرار گرفته است.
معاون امور استان ها و اتحادیه های اتاق تعاون افزود: ركن اصلی بخش تعاون مردمی بودن این بخش است و با تكیه به روحیه مشاركت، بخش تعاون در جبهه مقابله با ویروس كرونا با تمام توان قرار دارد.
مرعشی با اشاره به فعالیتهای صورت گرفته در بخش تعاون، اظهار داشت: بر مبنای فراخوان اعلامی این معاونت و ساماندهی اتحادیه ها و تعاونی ها و تغییر در خط تولید آنها و افزایش ظرفیت تولید، هم اكنون ظرفیت بخش تعاون در تولید داخلی ماسك روزانه حدود ۲.۵ میلیون عدد و حدود ۶۰ میلیون عدد هم ظرفیت واردات ماسك است، همینطور ظرفیت تولید مواد ضدعفونی توسط بخش تعاون در حدود ۳۰ هزار لیتر و دستمال های ضدعفونی كننده هم ماهانه حدود ۳ میلیون عدد است.
این مقام مسئول در تشریح ظرفیت های عملیاتی شده در بخش تعاون افزود: كمیسیون بانوان اتاق تعاون ایران با كمك گرفتن از ظرفیت تعاونی های زیرمجموعه و ساماندهی كارگاه های تولید ماسك در سراسر كشور هم اكنون مشاركت در تولید روزانه ۲۵۰ هزار ماسك را بر عهده دارد كه عموماً هم به صورت مجانی در این طرح ملی مشاركت كرده است.
وی اضافه كرد: عقد تفاهم نامه با ستاد اجرایی فرمان امام (ره) جهت تأمین و تولید ۶ میلیون ماسك توسط اتحادیه شركت های دانش بنیان استان تهران هم در جهت مقابله و كمك به پیشگیری انتشار كرونا صورت گرفته است.
معاون امور استان ها و اتحادیه های اتاق تعاون ایران، افزود: همینطور كمیسیون مرز نشینان اتاق تعاون ایران هم با ساماندهی تعاونی های این حوزه مبادرت به تهیه و توزیع ماسك و اقلام مورد نیاز درمانی به ارزش ۵ میلیارد ریال كرده است.
مرعشی در ادامه به فعالیتهای صورت گرفته در بخش تعاون استان فارس اشاره نمود و اظهار داشت: عقد تفاهم نامه با وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكی توسط یكی از تعاونی های استان فارس جهت واردات حدود ۴۰ میلیون ماسك N۹۵ با همكاری سفارت ایران در عمان كه در حال اجرا می باشد.
این مقام مسئول اضافه كرد: اتحادیه تعاونی های صنایع پایین دستی پتروشیمی هم با افزایش خط تولید هم اكنون حدود ۲۰ درصد كل مواد اولیه شوینده ها همینطور انواع ماسك ها و البسه مراكز درمان را تولید می كند همینطور تولید بیشتر از ۲۰ هزار ماسك و توزیع به صورت مجانی در مراكز درمانی و نیروهای خدماتی شهرداری استان البرز در حال انجام می باشد.
وی خاطرنشان كرد: تولید روزانه ۲۰۰۰ ماسك و ۲۰۰ دست گان پرسنل درمانی توسط یكی از تعاونی ها در استان هرمزگان همینطور بسیج همگانی تعاونی های استان سمنان با تأمین بخشی از نیاز ماسك و البسه مراكز درمانی بخش كوچكی از دیگر فعالیتهای بخش تعاون است كه به آنها اشاره شد.


منبع:

1398/12/28
21:16:43
5.0 / 5
3537
تگهای خبر: آموزش , اقتصاد , پزشك , تعاون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری