كرونا 5100 كارمند بزرگترین ایرلاین كانادا را اخراج كرد

كرونا 5100 كارمند بزرگترین ایرلاین كانادا را اخراج كرد

به گزارش ارتباط با مشتری شركت هواپیمایی ایر كانادا اخیرا از تعدیل نیروی بالغ بر ۵۱۰۰ نفر از پرسنل خود تحت تأثیر شیوع گسترده ویروس كرونا اطلاع داده است.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، بر مبنای خبری كه در رویترز انتشار یافته است، شركت هواپیمایی ایركانادا اخیرا از تعدیل نیروی ۵۱۰۰ نفر از كاركنان و پرسنل خود تحت تأثیر بحران های ناشی از شیوع گسترده ویروس خطرناك و مرگبار كرونا و افت شدید تقاضا برای سفرهای هوایی اطلاع داده است.
به نظر می آید كه این تعدیل نیرو حدودا تا تاریخ ۳۰ آوریل سالجاری میلادی اجرا می گردد و مقامات این ایرلاین كانادایی اعلام نموده اند كه پس از بررسی های دقیق، خسارات و تبعات منفی ناشی از شیوع كرونا و افت شدید تقاضا برای سفرهای هوایی، متعاقبا تصمیمات جدیدی را اتخاذ خواهند كرد.
ایركانادا، شركت هواپیمایی حامل پرچم كشور كانادا و بزرگترین ایرلاین این كشور واقع در منطقه آمریكای شمالی به حساب می آید كه تا پیش از شیوع كرونا، روزانه خیل عظیمی از مسافران را به مقاصد مختلف بین المللی در كشورهای مختلف جابجا می كرد.
همزمان با شروع گسترده و شیوع كرونا در كشورهای مختلف جهان خیلی از ایرلاین ها به منظور پیشگیری از انتشار بیشترین ویروس و همینطور حفظ سلامت و بهداشت جامعه، پروازهای خود به مناطق گسترده ای از جهان كه الان با كرونا به شدت درگیرند، را تا اطلاع ثانوی لغو كرده و به حالت تعلیق درآورده اند. همین لغو پروازها سبب شده كه شركت های هواپیمایی ضرر و زیان های مالی گسترده ای را متحمل شوند و خیلی از خطوط هوایی پرتردد و درآمدزایی آنها به حالت غیرفعال تغییر حالت دهد. خیلی از هواپیماها هم الان در فرودگاه های بزرگ و پر تردد جهان زمین گیر شده اند.
همین لغو پروازها سبب شده كه شركت های هواپیمایی ضرر و زیان های مالی گسترده ای را متحمل شوند و خیلی از خطوط هوایی پرتردد و درآمدزایی آنها به حالت غیرفعال تغییر حالت دهد. خیلی از هواپیماها هم الان در فرودگاه های بزرگ و پر تردد جهان زمین گیر شده اند.
پیش تر هم هواپیمایی امارات بعنوان یكی از بزرگترین و فعال ترین ایرلاین های جهان با انتشار اطلاعیه ای جدید از خلبانان و خدمه پروازی خود درخواست كرده بود كه مرخصی بدون حقوق بگیرند.
خیلی از ایرلاین های فعال در سراسر جهان به دلیل لغو پروازهای داخلی و خارجی و تعطیلی فرودگاههای جهان، با اقداماتی مشابه تلاش دارند از بحران های مالی خود و تبعات منفی ناشی از شیوع این ویروس خطرناك بكاهند.1399/01/03
12:00:17
5.0 / 5
3440
تگهای خبر: جامعه , درآمد , شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری