وزیر كار اعلام كرد:

چانه زنی برای تعیین دستمزد كارگران ادامه دارد

چانه زنی برای تعیین دستمزد كارگران ادامه دارد

به گزارش ارتباط با مشتری وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: چانه زنی برای تعیین دستمزد كارگران ادامه دارد و امیدواریم به نتیجه برسیم.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از شبكه خبر، محمد شریعتمداری وزیر تعاون كار و رفاه اجتماعی در حاشیه جلسه شورای عالی اشتغال، اعلام نمود: هنوز به توافق نهایی نرسیده ایم. امیدواریم به توافق برسیم. هر چند این توافق وحی منزل نیست. این مذاكرات می تواند امشب و حتی فردا ادامه داشته باشد و تلاش ما بر این است كه نتیجه با اجماع باشد.
وی اظهار داشت: این سومین جلسه شورای عالی اشتغال است كه البته پیش از آن ۸ جلسه تخصصی كمیته مزد برگزار شده است و متغیرهای زیادی برای تعیین حداقل دستمزد كارگران در سال آینده شامل متغیرهای درون زا و برون زا دخیل هستند و نمایندگان كانون های مختلف كارگری و كارفرمایی و تشكل های كارگری و كارفرمایی در این امر دخیل هستند كه نظر نمایندگان كارگران و كارفرما هم یكی از اجزای مهم برای تعیین حداقل دستمزد است.
وزیر تعاون كار و رفاه اجتماعی اشاره كرد: هر تصمیمی كه در جلسه شورای عالی اشتغال گرفته شود در طول سال هم قابل اصلاح است و اهتمام می نماییم، این تصمیم به بازار كار كمك نماید. به هر حال این جلسه الان در حال برگزاری است.


منبع:

1399/01/05
13:25:30
5.0 / 5
2956
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری