در گفت وگو با ارتباط با مشتری اعلام شد

كاهش ۸۱ درصدی سفرهای مردم در روز طبیعت

كاهش ۸۱ درصدی سفرهای مردم در روز طبیعت

به گزارش ارتباط با مشتری مدیر مركز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای درباره جزئیات تردد انواع وسائل نقلیه از محورهای مواصلاتی كشور در طول 24 ساعت گذشته اظهار داشت: طی 24 ساعت گذشته تردد بین استانی كل كشور بالغ بر 301 هزار خودرو بوده كه نسبت به همین روز در سال قبل 81 درصد كاهش داشته است.


علی اكبر آشوری در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: در ۱۳ فروردین ماه امسال ۳۰۱ هزار و ۲۲۸ تردد بین استانی برای انواع وسائل نقلیه در طول ۲۴ ساعت به ثبت رسیده است كه نسبت به روز پیش از آن ۳۹ درصد كاهش داشته و نسبت به روز مشابه سال قبل ۸۱ درصد كاهش را نشان میدهد. از این مقدار ۷۱ هزار و ۵۷۲ تردد سهم استان تهران بوده كه ۴۰ درصد كاهش نسبت به روز قبل و ۸۰ درصد كاهش نسبت به روز مشابه سال قبل داشته است.
مدیر مركز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای افزود: تردد خودرو در استان های دیگر نیز همگی روند كاهشی چشمگیری داشته است؛ به شكلی كه مجموع ورود و خروج انواع وسائل نقلیه از قم ۲۲ هزار و ۹۴۲ خودرو بوده كه ۳۲ درصد نسبت به روز پیش از آن و ۸۷ درصد نسبت به روز مشابه سال قبل كمتر شده است. البته این آمار در دو استان شمالی مازندران و گیلان بیشتر به چشم می خورد؛ چونكه تردد در این دو استان به ترتیب ۴۶ و ۴۳ درصد نسبت به روز قبل و ۸۹ و ۹۱ درصد نسبت به روز مشابه سال قبل كاهش داشته است.
وی اظهار نمود: آمارها نشان میدهد مجموع ورود و خروج وسائل نقلیه از استان اصفهان ۲۲ هزار و ۱۷۵ خودرو بوده كه ۲۸ درصد نسبت به روز قبل و ۸۷ درصد نسبت به همین روز در سال قبل كاهش را تجربه كرده است. همین طور آمار تردد از استان مركزی و خراسان رضوی بعنوان دو استان مسافرپذیر در این ایام نشان میدهد كه مجموع تردد وسائل نقلیه مختلف به ترتیب ۴۲ و ۳۹ درصد نسبت به روز قبل و ۸۵ درصد نسبت به روز مشابه سال قبل كاهش داشته است.
آشوری درباره گزارش تجمیعی تردد از ۲۵ اسفندماه سال ۱۳۹۸ تا ۱۳ فروردین ماه سال جاری اینگونه توضیح داد كه در این روزها ۱۴ میلیون و ۵۲۵ هزار و ۲۰۹ تردد بین استانی در كل كشور صورت گرفته است كه ۶۳ درصد نسبت به یكسال قبل و ۶۶ درصد نسبت به دو سال قبل كاهش یافته است. همین طور مجموع ورود و خروج استان تهران كه بیشترین آمار تردد را در میان استان های دیگر داشته است به بیش از چهار میلیون و ۱۰۵ هزار وسیله نقلیه مختلف می رسد كه ۶۰ درصد كاهش را نسبت به یكسال گذشته و همین میزان كاهش را نسبت به دو سال قبل تجربه كرده است.
مدیر مركز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای افزود: بعد از پایتخت بیشترین تردد در این ایام به استان مركزی با دو میلیون و ۱۲۰ هزار و ۸۸۵ وسیله نقلیه می رسد كه دقیقا بعد از استان تهران در این آمار ستاندن شده، پایین ترین میزان كاهش را نسبت به یك و دو سال قبل با ۶۲ درصد داشته است. همین طور میزان تردد در استان های قم و اصفهان در رتبه های بعدی با حدود یك میلیون و ۳۰۰ هزار و یك میلیون است كه هر دو استان به ترتیب ۷۳ درصد نسبت به یك سال قبل كاهش تردد داشته اند و نسبت به دو سال قبل این آمار به ترتیب به ۷۳ و ۷۴ درصد كاهش می رسد.
وی اظهار داشت: مجموع ورود و خروج انواع وسیله نقلیه در این بازه زمانی ۲۰ روزه به استان های شمالی مازندران و گیلان به ترتیب به بیش از ۷۷۱ هزار و ۵۳۹ هزار وسیله نقلیه می رسد كه نسبت به یك سال قبل ۷۴ درصد و ۷۸ درصد و نسبت به دو سال قبل ۸۰ درصد و ۸۲ درصد كاهش تردد را نشان میدهد. همین طور در این ایام ۴۸۲ هزار و ۹۹۴ وسیله نقلیه به استان خراسان رضوی وارد و از این استان خارج شده اند كه این آمار ۷۲ درصد نسبت به یك سال قبل و ۷۴ درصد نسبت به دو سال قبل كاهش داشته است.
منبع:

1399/01/15
12:57:36
5.0 / 5
2926
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری