در جلسه با حضور سرپرست وزارت صنعت؛

تشكیل كمیته انتقال هپكو به ایمیدرو

تشكیل كمیته انتقال هپكو به ایمیدرو

ارتباط با مشتری: در جلسه ویژه ای كه 2خردادماه با حضور سرپرست وزارت صنعت برگزار شد، مقرر گردید تا علاوه بر تشكیل كمیته انتقال هپكو به ایمیدرو، مجموعه درخواست های در رابطه با جهش تولید به دولت ارسال شود.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت صنعت، جلسه بررسی واگذاری هپکو به ایمیدرو، عصر امروز با حضور حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت انجام شد که برمبنای مصوبات آن، مقرر گردید تا کمیته انتقال هپکو به ایمیدرو ایجاد و به صورت مرتب، هر هفته تشکیل جلسه دهد.
در این جلسه، گام اجرایی اولیه برای انتقال هپکو به ایمیدرو برداشته شده و مجموعه مصوبات مورد نیاز برای این واگذاری احصا گردید. برمبنای تصمیمات اتخاذ شده در این نشست مقرر گردید:
۱- کمیته انتقال با حضور نمایندگان دستگاههای مرتبط، به صورت مرتب و هفتگی، تشکیل جلسه داده و مباحث بانکی، بیمه ای، مالیاتی و حسابرسی در رابطه با این واگذاری را مورد بررسی و پایش قرار دهد.
۲- نظر به گردنگیر تهیه صورتهای مالی حسابرسی شده پیش از واگذاری قطعی هپکو به ایمیدرو، مقرر گردید تا زمان اتمام مراحل حسابرسی، انتقال به صورت موقت به ایمیدرو صورت گیرد.
۳- مقرر گردید تا اختیارات لازم به سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران داده شود تا این سازمان بتواند از ابزارهای در اختیار خود، هپکو را مدیریت نموده و بخش معدن کشور را از خدمات این شرکت پیشتیبان، برخوردار نماید.
۴- مسئول پروژه راه اندازی مجدد و رونق تولید هپکو برگزیده شد.
۵- برمبنای تصمیمات اتخاذ شده، مقرر گردید تا تمامی ثبت سفارش ها و فروش محصولات وارداتی در رنج تولیدات هپکو ممنوع و درخواست توقف اجرای مصوبه هیات دولت برای واردات ماشین آلات دست دوم بمنظور طی مراحل قانونی مورد پیگیری قرار گیرد.
۶- بمنظور تامین نقدینگی مورد نیاز هپکو مقرر گردید تا پیگیری های لازم جهت تخصیص ۳۰۰ میلیارد تومان منابع ریالی بوسیله سیستم بانکی و ۱۰۰ میلیون دلار منابع ارزی بوسیله ایمیدرو برای تامین نیاز تامین قطعات و ماشین آلات داخلی و وارداتی صورت گیرد.
۷- مقرر گردید تا تمامی واحدهای تحت پوشش ایمیدرو، عملیات خدماتی و تعمیراتی خودرا حتی الامکان بوسیله هپکو انجام دهند.
۸- درخواست خروج هپکو از شمول واگذاری، به هیات دولت ارائه گردد.
۹- مقرر شد معاملات سازمانها و شرکتهای دولتی با هپکو بدون نیاز به تشریفات مناقصه صورت گرفته و درخواست صدور مجوز مربوطه به هیات دولت ارائه شود.
گفتنی است، وزارت صنعت، معدن و تجارت در هماهنگی کامل با مجموعه دولت، تمام تلاش خودرا برای واگذاری موفق هپکو به ایمیدرو به کار خواهد بست تا بتوان هرچه زودتر شاهد رونق این واحد تولیدی و رفع مشکلات کارگری در رابطه با آن باشیم.


منبع:

1399/03/05
13:38:11
5.0 / 5
2317
تگهای خبر: بانك , تولید , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری