ورود ۹۵ هزار مسافر به كیش در كمتر از سه ماه

ورود ۹۵ هزار مسافر به كیش در كمتر از سه ماه

به گزارش ارتباط با مشتری مدیرعامل شركت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد كیش اظهار داشت: آمار پروازهای فرودگاه بین المللی كیش از آغاز فروردین تا ۱۸ خرداد سالجاری بین ۲۵ تا ۵۰ پرواز در روز افزایش یافته است كه در این میان بیشتر از ۹۵ هزار مسافر به جزیره كیش سفر كردند.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، علی عرب با اعلان اینکه از آغاز خرداد سال جاری میزان ورود گردشگران از مسیر هوایی به جزیره کیش در مقایسه با دو ماه قبل از آن رشد قابل توجی داشته است اضافه کرد: با رفع محدودیت های سفر به جزیره کیش، از آغاز خرداد به صورت تدریجی پرواز ها به مقصد کیش درحال افزایش است.
وی به آغاز مجدد فعالیتهای ایرلاین ها به مقصد جزیره کیش اشاره نمود و اظهار داشت: از آغاز فروردین تا ۱۸خرداد ۱۶ شرکت هواپیمایی با انجام ۸۲۷ پرواز، ۹۵ هزار و ۹۹۰ مسافر و یک میلیون و ۲۵ هزار و ۷۳۶ تن بار به مقصد جزیره کیش منتقل کردند.
وی در مورد خروجی های انجام شده از ترمینال فرودگاه بین المللی کیش اضافه کرد: کل پروازهای خروجی از ترمینال فرودگاه کیش شامل ۸۳۰ پرواز و ۸۹ هزار و ۳۹۴ مسافر همراه با یک میلیون و ۲۳۱ هزار و ۹۷۷ تن بار بوده است.
گفتنی است، فرودگاه بین المللی جزیره کیش بعد از فرودگاه های مهرآباد و مشهد پر ترافیک ترین فرودگاه کشور در بخش پروازهای داخلی است.1399/03/20
20:55:31
5.0 / 5
2369
تگهای خبر: شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری