مدیركل مسافری سازمان راهداری:

تنها سه درصد رانندگان وام كرونایی گرفتند

تنها سه درصد رانندگان وام كرونایی گرفتند

مدیركل حمل و نقل مسافری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اظهار داشت: تنها حدود سه درصد از رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی بین شهری توانسته اند تسهیلات كرونایی دریافت نمایند و با عنایت به این كه همه رانندگان هنوز موفق به ثبت نام در سامانه كارا نشدند درخواست تمدید مهلت آنرا داده ایم كه امیدواریم با این درخواست موافقت شود.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، به دنبال شیوع کرونا در کشور و کاهش مسافر و سفرهای بین استانی که تا حدود ۸۰ درصد در روزهای نوروز و تعطیلات پیش از آن ارزیابی شده بود رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی بین شهری از این مساله متضرر شدند و مانند دیگر مشاغل کسب و کار آنها هم با مشکل مواجه گردید.
نهایتا عبدالهاشم حسن نیا، رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از تصویب و تخصیص اعتبار حدود ۷۰۰ میلیارد تومانی برای ۱۱۳ هزار و ۵۱ نفر راننده مسافری بین شهری در ستاد ملی مقابله با کرونا اطلاع داد که مقرر شد این رانندگان تسهیلات شش میلیون تومانی را با کارمزد ۱۲ درصد و بازپرداخت ۲۴ ماهه از تیرماه دریافت نمایند.
اما به نظر می آید روند ثبت نام و پرداخت این تسهیلات به کندی صورت می گیرد. چون که داریوش باقرجوان مدیرکل حمل و نقل مسافری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در اینباره به ایسنا اظهار داشت: تسهیلات کرونایی و روند پرداخت آن به کندی صورت می گیرد و با وجود اینکه تعداد زیادی از رانندگان ثبت نام کردند سایت و سامانه کارا جواب نمی دهد و با مشکلاتی مواجه می باشد.
وی ادامه داد: از میان حدود ۱۱۳ هزار نفر راننده مسافری بین شهری که در ناوگان حمل و نقل عمومی مشغول به کار هستند تنها حدود ۴۰۰۰ نفر موفق شدند تا امروز تسهیلات شش میلیون تومانی کرونایی را دریافت نمایند که حدود سه درصد از کل رانندگان می شود و از آنجائیکه تا پنجم مردادماه مهلت ثبت نام برای آنها در سامانه کارا تعیین شده بود درخواست کردیم تا این مهلت تمدید شود و همه رانندگان بتوانند در این سامانه ثبت نام خویش را انجام دهند.
باقرجوان همینطور درباره برخی مشکلات بوجود آمده در پرداخت تسهیلات بانکی مصوب ستاد ملی مقابله با کرونا به رانندگان اظهار نمود: بعضی از بانک ها با وجود مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا سخت گیری می کنند و تضامینی غیر از آنچه به تصویب رسیده را از رانندگان طلب می کنند، ازاین رو رانندگان بین شهری در دریافت این تسهیلات با مشکلاتی مواجه گشتند و گاها با تأخیر این وام به آنها پرداخت می شود. از همه مسؤلان بانکی و متولیان اصلی آن یعنی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می خواهیم که این موانع را از سر راه بردارند تا رانندگان در دریافت این تسهیلات که قرار بود در تیرماه به حساب آنها واریز شود، گرفتار مشکل نشوند.1399/05/08
15:06:31
5.0 / 5
2237
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری