معاون وزیر كار اعلام كرد:

مجموعه ورزشی كارگران شهید معتمدی آماده بهره برداری است

مجموعه ورزشی كارگران شهید معتمدی آماده بهره برداری است

ارتباط با مشتری: معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت كار اظهار داشت: مجموعه ورزشی كارگران شهید معتمدی، بازسازی كامل شده و آماه بهره برداری است.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ابراهیم صادقی فر در نهمین نشست هیئت امنای مجموعه های ورزشی و تفریحی کارگران کشور، تصریح کرد: با دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مجموعه شهید معتمدی بعد از نیم قرن، با تلاش اداره کل امور ورزشی و مدیریت و کارکنان مجموعه به سرعت بازسازی شد و الان آماده بهره برداری است.
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت کار اضافه کرد: هر چند کرونا تمامی فعالیتهای ورزشی و مجموعه های ورزشی را تحت تأثیر خود قرار داده است؛ اما همکاران ما از این فرصت برای بازسازی و تعمیر مجموعه ها همچون نخستین مجموعه ورزشی کارگری در تهران استفاده و این موقعیت را به فرصت تبدیل کردند.
رئیس هیات امنای مجموعه های ورزشی و تفریحی کارگران کشور اظهار داشت: ما از دو سال قبل هم «طرح استعدادیابی فرزندان کارگران» را در چند رشته ورزشی آغاز کردیم. در برخی از استانها استعدادیابی در رشته های کشتی و فوتبال و ورزش های رزمی در دستور قرار دادیم، که پس از برطرف شدن شرایط کرونایی کشور این طرح را با جدیت پیگیری می نماییم.
حامد حاجی پور، مدیر مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی هم در این جلسه گزارش مختصری از روند بازسازی این مجموعه عرضه کرد و اظهار داشت: بازسازی زمین چمن فوتبال، خانه کشتی، سالن اصلی، موتورخانه ها و استخر مجموعه و راه اندازی نخستین سالن رزمی استاندارد در ایران، در این ورزشگاه کهن انجام شده است.

1399/06/08
13:59:20
5.0 / 5
2041
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری