یك مسئول خبر داد:

ثبت نام ۱۴۸۳ متقاضی لرستانی در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی

ثبت نام ۱۴۸۳ متقاضی لرستانی در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی

لرستان مدیر اجرائی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی لرستان اظهار داشت: 1483 متقاضی از استان در این طرح ثبت نام شدند.


رحیم بیرانوند در گفت و گو با ایسنا با اعلان اینکه طرح ملی توسعه مشاغلی خانگی با کارفرمایی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همکاری جهاددانشگاهی اجرا می شود، اظهار نمود: تا حالا ۱۴۸۳ متقاضی در طرح ملی مشاغل خانگی در استان لرستان ثبت نام کرده اند.
وی افزود: هدف از اجرای این طرح تعامل با دستگاه های اجرائی و بخش خصوصی دخیل در اجرای آن و ارائه خدمات آموزش و مشاوره حضوری و غیرحضوری به متقاضیان مشاغل خانگی برای اتصال به بازار و ایجاد زیرساخت های بازاریابی و فروش محصولات آنان است.
بیرانوند با اشاره به اینکه متقاضیان بعد از کسب آموزش های لازم رها نخواهند شد، اضافه کرد: حمایت ها تا توانمندسازی و اشتغال پایدار ادامه خواهد داشت.
معاون فناوری جهاد دانشگاهی لرستان با اعلان اینکه این طرح در سه فاز انجام می شود، اظهار داشت: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در فازهای تحقیقات بر مشاغل مزیت دار استان در فاز اول، شناسایی، ارزیابی اولیه، استعدادسنجی و توانمندسازی متقاضیان و پیشرانان در فاز دوم و اتصال به بازار در فاز سوم عملیاتی می شود.
وی اشاره کرد: برخورداری از حداقل سن ۱۸ سال، بومی استان محل ثبت نام، عدم اشتغال تمام وقت و نداشتن بیمه کارفرمایی (افرادی که بیمه خویش فرما دارند منعی در ثبت نام ندارند) از شرایط شرکت متقاضیان در این طرح است.1399/10/30
22:57:51
0.0 / 5
686
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری