اجرای طرح جدید توسعه مشاغل خانگی با ثبت نام بیش از 1700 نفر در استان بوشهر

اجرای طرح جدید توسعه مشاغل خانگی با ثبت نام بیش از 1700 نفر در استان بوشهر

به گزارش ارتباط با مشتری بوشهر رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر عنوان کرد: دستگاه های اجرائی در اجرای طرح توسعه مشاغل خانگی، جهاددانشگاهی را همراهی کنند.


علی احمدی زاده در نشست کارگروه طرح توسعه مشاغل خانگی استان بوشهر اظهار داشت: برای به ثمر نشستن طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار در استان تلاش شبانه روزی و کارهای جهادی انجام شده است.
وی با اعلان اینکه بیشترین متقاضی در شهرستان دشتستان بوده، اضافه کرد: نیروهای حوزه اشتغال جهاد دانشگاهی در شهرستان های مورد هدف استان حضور یافته و بعد از شناسایی، مذاکره و انعقاد تفاهم نامه با پیشرانان به مهارت آموزی و توانمندسازی جامعه هدف پرداختند.
این مسئول اشاره کرد: در ابتدای شیوع ویروس کرونا و باتوجه به نیاز جامعه بیش از چند هزار ماسک توسط زنان سرپرست خانوار تولید شد که خدمت خوبی برای آن مقطع زمانی -که مشکلات زیادی برای تامین ماسک وجود داشت- توسط این عزیزان بوده است.
مشکلات و کمبودها مدیریت شود
به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر اشاره کرد: پیشران ها در نقاط مختلف، روستاها، شهرها و منازل اقشار و جامعه هدف به آموزش افراد پرداختند و برای این کار واقعا از جان و دل مایه گذاشتند.

احمدی زاده با بیان مشکلات و روند پیگیری های شناسایی افراد و جامعه هدف طرح اظهار داشت: برای جذب متقاضیان و رسیدن به زمان برگزاری کارگاه ها بیش از ۸۰۰ تماس و پیگیری تا خروجی نهایی حاصل شده و در آخر برای ۱۳۵ نفر آموزش، توانمند و اتصال به بازار شکل گرفت و بعد از آن نیز نمایشگاه صنایع دستی و کارگاه های توانمندسازی تشکیل شد.
وی بیان کرد: با بودجه اندک اختصاص یافته برای این طرح باید کار را پیش برده و با مدیریت مشکلات، مسائل و کمبودها و شناسایی ضعف ها و کوشش برای برطرف نمودن آنها کار را به سرانجام خوبی برسانیم.
به دنبال ایجاد ظرفیت شغل پایدار هستیم
این مسئول با اشاره به حمایت ها و پشتیبانی از طرح عنوان کرد: حمایت خوبی از پیشران ها صورت نگرفته است و انتظار داریم مسئولین از پیشران ها حمایت نمایند.

رئیس جهاد دانشگاهی بوشهر با تاکید بر اهمیت توسعه و مسائل مربوط به آن اظهار نمود: نظر من این است که در حوزه فرهنگی، یک پارک علم و فناوری در استان شکل گیرد. این ظرفیت خیلی خوبی برای منطقه است که البته همراهی همه دستگاهها را می طلبد.
احمدی زاده عنوان کرد: طرح توسعه مشاغل خانگی با ثبت نام بیش از ۱۷۰۰ نفر در استان در حال اجراست که کارهای مطالعاتی و نیازسنجی هر شهرستان و تشکیل شبکه و معرفی پیشران در حال انجام بوده و با همراهی دستگاه های مرتبط وارد فاز مشاوره، آموزش و توانمندسازی خواهیم شد.
منبع:

1399/11/29
14:11:28
0.0 / 5
358
تگهای خبر: آموزش , اشتغال , اقتصاد , بازار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری