مدیركل تعاون كار و رفاه اجتماعی:

۳۴۸ تشكل كارگری و كارفرمایی در لرستان فعالیت می نمایند

۳۴۸ تشكل كارگری و كارفرمایی در لرستان فعالیت می نمایند

به گزارش ارتباط با مشتری لرستان مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان اظهار داشت: ۳۴۸ تشکل کارگری و کارفرمایی در واحدهای اقتصادی استان فعالیت می نمایند.


علی آشتاب امروز شنبه ۱۴ فرودین از فعالیت ۳۴۸ تشکل کارگری و کارفرمایی در واحدهای اقتصادی استان اطلاع داد و اظهار نمود: به همت همکاران اداره تشکلات کارگری و کارفرمایی این اداره کل تابحال ۲۹۱ تشکل کارگری و همینطور ۵۷ تشکل کارفرمایی در استان بوجود آمده است.
وی ضمن اشاره به فعالیت ۸۹ انجمن صنفی در استان خاطرنشان کرد: خوشبختانه در لرستان فعالیتهای خوبی جهت توسعه و ارتقاء تشکلات صنفی انجام گرفته است.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به اینکه هم اکنون تشکل های کارگری و کارفرمایی در حوزه کار و تولید و تصمیم سازی های کلان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند و توسعه و تقویت آنها در محیط های کار و تولید تاثیر بسزایی در تنظیم رابطه کارفرما و کارگران ایفا کرده و از تنش های کاری جلوگیری می کند، اظهار نمود: سال قبل ۷ کانون کارفرمایی و ۵ شورای اسلامی کار در استان تشکیل شده است.
آشتاب ضمن اشاره به جایگاه مهم تشکلات کارگری و کارفرمایی اظهار داشت: نظر به اهمیت و نقش بسزایی که تشکلات کارگری و کارفرمایی بعنوان شرکای اجتماعی در سالم سازی محیط های کارگری و ارتقای سطح بهره وری و به طورکلی در چرخه اقتصادی جامعه ایفا می کنند تقویت، ترغیب و تشویق تشکلات از حیث کمی و کیفی از برنامه های مهم این اداره کل در سالجاری بوده است.
وی افزود: با برگزاری کارگاه های آموزشی مختلف و دوره های آموزشی مختلف و بخصوص خود ترکیب مدیریتی تشکل ها بیشتر از یک هزار ۵۰۰ نفر ساعت آموزش های مرتبط عرضه شده است.
منبع:

1400/01/15
11:27:57
0.0 / 5
490
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری