عضو شورای عالی كار به مهر اعلام كرد؛

جامعه كارگری منتظر تصویب حق مسكن

جامعه كارگری منتظر تصویب حق مسكن

به گزارش ارتباط با مشتری عضو شورای عالی کار با اعلان اینکه حق مسکن هنوز در هیات دولت تصویب نشده است، اظهار داشت: طولانی شدن پروسه تصویب حق مسکن آن هم در وضعیت سخت اقتصادی، نشان میدهد دولت اهمیتی به جامعه کارگری نمی دهد.ناصر چمنی در گفت و گو با خبرنگار مهر در مورد آخرین وضعیت تصویب حق مسکن در دولت، گفت: ما دائم در حال پیگیری این مساله هستیم و پاسخی که مسئولان به ما می دهند این است که حق مسکن در دستورکار هیأت دولت می باشد و معین نیست چه زمانی تصویب شود.
عضو شورای عالی کار اضافه کرد: البته باید در نظر داشت که طبق مصوبه شورای عالی کار، زمان اجرای حق مسکن از فروردین ماه است و اگر این مؤلفه دیرتر هم تصویب شود کارفرمایان موظف به پرداخت مابه التفاوت هستند.
وی با اعلان اینکه طولانی شدن پروسه تصویب حق مسکن بیان کننده این است که دولت اهمیتی به جامعه کارگری نمی دهد، اظهار داشت: در سالی که تحت عنوان سال تولید، مانع زدایی ها و پشتیبانی ها نام گذاری شده، شاهد می باشیم که دولت برای معیشت کارگران دغدغه ندارد.
چمنی اضافه کرد: اگر دولت در این شرایط سخت اقتصادی به فکر جامعه کارگری بود، به محض دریافت مصوبه شورای عالی کار، حق مسکن را تصویب می کرد. این مسائل فقط بیان کننده نوع نگاه دولت به جامعه کارگری است.
عضو شورای عالی کار اظهار داشت: جامعه کارگری حتی در این شرایط سخت کرونائی، باز هم بصورت سه شیفت در واحدهای تولیدی و سایر بخش ها مشغول به کار است اما دولت آنگونه که باید توجهی به این قشر ندارد.


منبع:

1400/02/09
12:55:45
0.0 / 5
374
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , جامعه , كارگر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری