رییس اتحادیه بوفه داران :

كرونا بوفه داران را ورشكسته كرد

كرونا بوفه داران را ورشكسته كرد

به گزارش ارتباط با مشتری رئیس اتحادیه بوفه داران سینما و مجامع عمومی تهران اظهار داشت: شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سینما و مراکز تفریحی و ورزشی موجب ورشکستگی بوفه داران شده و حداقل هزار نفر از فعالان این صنف تا حالا بیکار شده اند.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا، احمد رادان کوپانی اظهار داشت: کرونا موجب ورشکستگی کامل همکاران ما در صنف بوفه داران سینما و مجامع عمومی شده است و قریب به اتفاق آنان در سال قبل صفر بوده است.
رئیس اتحادیه بوفه داران سینما و مجامع عمومی تهران اضافه کرد: با تعطیلی سینماها، استخرها و بسته شدن بوفه پارک ها تقریباً درآمدی در کسب وکار ما وجود نداشته است و فقط تعداد محدودی بوفه در ترمینال ها و فرودگاه ها باز بوده اند که باکاهش سفرها، مشتری نداشته و با کاهش چشم گیر درآمد مواجه گشته اند.
رادان اظهار داشت: حدود ۵۰۰ بوفه در تهران وجود دارد که بطور متوسط ۲ نفر در هر واحد مشغول به کار بودند اما با تعطیلی های کرونائی همه این افراد بیکار شده اند.
وی اضافه کرد: همکاران ما برای تامین معاش خود و خانواده هم اکنون اکثراً به شغل های کاذب روی آورده اند و بسیاری هم پیک موتوری شده اند.
رادان همین طور توضیح داد: فعالان در صنف بوفه داران نمی توانند مانند سایر اصناف تغییر شغل بدهند برای اینکه بوفه ای که در سینماست را که نمی توان مثلاً عینک فروشی کرد بدین سبب کلاً کار تعطیلست تا محددیت های کرونائی رفع گردد.


منبع:

1400/03/01
10:12:23
0.0 / 5
644
تگهای خبر: اقتصاد , درآمد , شغل , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری