معاون وزیر راه در گفت وگو با ارتباط با مشتری:

قطعی برق اختلالی در بنادر ایجاد نكرد

قطعی برق اختلالی در بنادر ایجاد نكرد

به گزارش ارتباط با مشتری به دنبال قطعی برق و خاموشی های پراکنده در کشور که طی روزهای گذشته جداول آن هم انتشار یافت، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اعلام نمود: به علت داشتن امکانات و تجهیزاتی مانند ژنراتور برق اضطراری و نیروگاه در بنادر کشور، خسارت و اختلالی در این روزها نداشتیم.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، طی روزهای گذشته قطعی برق و خاموشی های پراکنده در کشور که البته با یک روز تاخیر وزارت نیرو جداول آنرا منتشر کرد، خسارات و صدمه هایی در بخش های مختلف به وجود آورد و از مردم تا بخش های مختلف اقتصادی و صنعتی نسبت به این مساله گلایه هایی مطرح نمودند.
محمد راستاد -معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی- در گفتگو با ایسنا درباره این که آیا قطعی برق خسارات و اختلالی در بنادر و عملیات بندری و دریایی کشور به وجود آورده است؟ اظهار نمود: به علت این که بنادر کشور به ژنراتور برق اظطراری یا نیروگاه مجهز هستند تا کنون این مشکل به وجود نیامده است.
وی ادامه داد: اگر در دقایقی هم برق قطع شده است بلافاصله باردیگر عملیات بندری و دریایی را با استفاده از این تجهیزات و زیرساخت ها از سر گرفتیم و اجازه ندادیم مشکل و اختلالی در این حوزه به وجود بیاید.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی افزود: علاوه بر برق شبکه سراسری در بعضی بنادر نیروگاه های مجهز و خوبی راه اندازی شده که میتوان به بندر بوشهر و امیرآباد اشاره نمود که البته این نیروگاه ها با سرمایه گذاری بخش خصوصی راه اندازی شده اند و در بعضی دیگر از بنادر هم مانند بندر چابهار در حال راه اندازی نیروگاه هستیم.
راستاد اظهار داشت: نیروگاه های برق در وهله نخست برای تأمین برق بندر راه اندازی شده اند اما مسلما برق مازاد آن به شبکه سراسری تزریق خواهد شد اما این مساله را با اطمینان میتوان اظهار داشت که هیچ صدمه ای در ایام گذشته ناشی از قطعی برق به بنادر وارد نشده و اجازه آنرا نداده ایم.
منبع:

1400/03/05
11:39:24
0.0 / 5
314
تگهای خبر: اقتصاد , صنعت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری