امروز آخرین فرصت ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه ها

امروز آخرین فرصت ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه ها

به گزارش ارتباط با مشتری ثبت نام و شرکت در آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها، موسسات آموزشی پژوهشی و پارک های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و تکنولوژی امروز آخر می یابد.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، ثبت نام و شرکت در آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها، موسسات آموزشی پژوهشی و پارک های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که از روز سه شنبه ۱۸ خرداد از راه درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org شروع شده است، امروز شنبه ۲۲ خرداد ماه آخر می یابد.
دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها، موسسات آموزشی پژوهشی و پارک های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار دارد.
ثبت نام جهت شرکت در آزمون استخدامی دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری منحصراً به صورت اینترنتی است و متقاضیان باید در مهلت در نظر گرفته شده و بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنما با فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org رجوع کنند.
از ۱۹۶۰ نفر نیروی انسانی که جذب خواهند شد، ۱۶۹۳ نفر سهمیه دانشگاه ها، ۱۴۸ نفر سهمیه موسسات آموزشی و پژوهشی، ۱۱۹ نفر سهمیه پارک های علم و فناوری هستند و حوزه ستادی وزارت علوم هم در این آزمون فاقد سهمیه است.
کارکنان قراردادی شاغل در دانشگاه ها و موسسات وابسته هم می توانند در این آزمون شرکت نمایند و میزان سنوات آنان در زمان ثبت نام به حداکثر سن اضافه خواهد شد و افراد بومی شهرستان ها در زمان ثبت نام، باید نسبت به بارگذاری فرم استشهاد محل سکونت به منظور محاسبه امتیاز بومی گزینی در سامانه ثبت نام اقدام نمایند.
آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها، موسسات آموزشی پژوهشی و پارک های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در روز جمعه مورخ ۲۲ مرداد برگزار می شود.1400/03/22
21:55:55
0.0 / 5
175
تگهای خبر: آموزش , ثبت نام , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری