در گفت وگو با ارتباط با مشتری تاكید شد

پرداخت وام مسكن مدت دار و كم بهره به كارگران

پرداخت وام مسكن مدت دار و كم بهره به كارگران

نایب رییس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی بر ضرورت سهل الوصول تر شدن مسکن کارگران تصریح کرد و پرداخت وام های مسکن مدت دار با بهره کم به کارگران را خواهان شد.هادی ساداتی در گفتگو با ایسنا، درباره تأمین مسکن کارگران و طرح های قابل اجرا در حوزه مسکن کارگری اظهار نمود: اگر می خواهیم وارد بحث ساخت مسکن شویم، باید طرح های نیمه کاره را با هر عنوان و هر شکلی به نتیجه برسانیم.

وی اضافه کرد: بیشتر واحدهای مسکنی که حالا نیمه کاره هستند و زیر ساخت های اولیه را ندارند دارای وام های دولتی هستند که روزانه کنتور می اندازد بنابراین معتقدم ابتدا باید طرح های نیمه کاره را به نتیجه برسانیم و بعد در مورد طرح های جدید دیگر در بخش مسکن تصمیم گیری نماییم.

نایب رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی افزود: طرح مسکن مهر چند سال قبل آغاز شد و دولت بعد به این نتیجه رسید که نمی توان چندین سال سرمایه زیادی را در آن راکد نگه داشت بنابراین تکمیل آنرا مجدداً بر عهده گرفت تا زودتر به پایان برسد.

ساداتی بر پرداخت وام های مسکن مدت دار و کم بهره به کارگران تصریح کرد و اظهار داشت: کارگران توان پرداخت اقساط وام را ندارند مگر آنکه اقساط وام مسکن برای گروه کارگری مدت دار باشد و وام ها با بهره پایین پرداخت گردد، یعنی اگر مقرر است به کارگری ۴۰ میلیون تومان وام پرداخت گردد ۴۰۰ میلیون تومان در مدت ۴۰ سال از کارگر بازپرداخت گرفته نشود.

وی در انتها ضمن اشاره به سهل الوصول کردن وضعیت مسکن کارگران تصریح کرد: انتظار ما اتمام تمام طرح های نیمه کاره و به نتیجه رساندن آنها و و انتقال آنها با نگرش کارگری به حوزه کارگری است و امیدواریم شرایط آسان تری برای تأمین مسکن و خانه دار شدن کارگران فراهم گردد.

منبع:

1400/03/29
11:22:58
0.0 / 5
255
تگهای خبر: كارگر , كارگران , وام
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری