توضیحات شستا در مورد مشاوران جنجالی مدیرعامل

توضیحات شستا در مورد مشاوران جنجالی مدیرعامل

به گزارش ارتباط با مشتری شستا در پاسخ به نامه سازمان دیده بان شفافیت وعدالت، توضیحاتی در مورد شرح شغل مشاوران مدیرعامل ارائه نمود.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، محمد رضوانی فر، مدیرعامل شستا در نامه ای به احمد توکلی، مدیرمسئول سایت دیدبان شفافیت و عدالت، ادعای مطرح شده در مورد شرح شغل و دستمزدهای نامتعارف منتسب به مشاوران مدیرعامل این شرکت را تکذیب نمود. در این نامه آمده است:
در خصوص فهرست انتشار یافته در فضای مجازی در مورد مشاوران شستا و سپس انتشار آن در سایت الف و سپس انتشار نامه جنابعالی خطاب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت پاسخگویی در مورد فهرست کذب و خلاف واقع منتشره نکات ذیل را به استحضار می رساند:
۱- فردی با معرفی خود بعنوان مسئول دفتر "آقای توکلی" با دفتر شستا تماس گرفته و شماره ۸۸۸۹۰۹۳۴ را جهت پاسخگویی داد. بعد از تماس با شماره مزبور جهت پاسخگویی مشخص گردید که این شماره، شماره ی گویای مرکز آموزش مدیریت دولتی است و شخصی به این نام در آن مرکز وجود ندارد. فلذا امکان صحت سنجی تماس و عرضه توضیحات فراهم نبود.
۲- از جانب آن مجموعه محترم هیچ گونه نامه یا مکاتبه ای جهت توضیحات واصل نشده بود. بدیهی است اگر آن عزیز درخواست اطلاعات را داده بودند، حتما موارد سریع تر به اطلاع می رسید، کما این که در همان زمان توضیحات مکتوب طی نامه شماره ۴۴۴۵/۱/۱۱ مورخ ۱۶/‏۰۴/‏۱۴۰۰‬ به سازمان بازرسی کل کشور ارسال گردید.
۳- بدیهی است انتخاب و استفاده از مشاورین در جهت پیشبرد برنامه ها، اهداف و نظارت بر هلدینگها در مجموعه ای با مختصات شستا از اختیارات مدیریت مجموعه است.
۴- در فهرست مذکور نام برخی افراد آورده شده که هیچ گونه ارتباط استخدامی و دریافت حقوق از شستا ندارند.
۵- در فهرست مزبور تلاش شده است آن گونه القا شود که افراد فهرست در محل کار خود حضور ندارند و یا کار سازمانی مشخصی بر عهده ندارند که کذب و خلاف واقع است.
ضمناً در نامه منتشره اشاره شده است «علی رغم ادعای ایجاد شفافیت …»، که با یک رجوع ساده به سایت شستا میتوان کلیه مستندات عملکرد و دستاوردهای شستا در حوزه ارتقای شفافیت را مشاهده و در صورت تمایل با عملکرد سایر هلدینگ های مشابه در زمینه شفافیت مقایسه نمود.
لازم به یادآوری است که رئیس هیأت مدیره دیده بان شفافیت و عدالت چند روز قبل با ارسال نامه ای به وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی خواهان پاسخگویی وی در مورد پرداخت های نامتعارف به بعضی از مدیران شستا شد. (جزئیات بیشتر را اینجا بخوانید).
خبرگزاری مهر امادگی دارد با حضور طرفین، مناظره ای درباره این مورد برگزار کند.منبع:

1400/05/04
21:02:57
0.0 / 5
177
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری