در گفت وگو با ارتباط با مشتری اعلام شد

کاهش ۴۰ درصدی سفرهای مردم در هفته گذشته

کاهش ۴۰ درصدی سفرهای مردم در هفته گذشته

به گزارش ارتباط با مشتری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران اعلام نمود که ممنوعیت های تردد اعمال شده در هفته گذشته سبب کاهش حدود ۴۰ درصدی سفرهای جاده ای شد و تقاضای مردم برای سفر هم کاهش پیدا کرد.حیدر نوروزی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: به دنبال ابلاغ ممنوعیت تردد بین استانی از جانب ستاد ملی مقابله با کرونا و دیگر پروتکل ها و محدودیت های اعلام شده، از همان روز نخست (۲۴ مرداد ماه) همه محورهای مواصلاتی را کنترل کردیم و اجازه خروج به خودرو های بومی از استان تهران داده نشد.


وی ادامه داد: ایستگاه های پیشبینی شده برای اعمال ممنوعیت تردد بین استانی در محور تهران-ساوه محدوده عوارضی دوم، در محور قدیم و جدید تهران –قم محدوده نعل بندان، در محور تهران-مشهد محدوده پلیس راه شریف آباد، در محور فیروزکوه محدوده گدوک، در محور هراز محدوده پیست آبعلی و محور آزادراه تهران-شمال محدوده ابتدای آزادراه بود و به اسثتناء خودرو های عمومی مانند اتوبوس و کامیون و وسایل نقلیه امدادی همه خودرو های بومی تهران باز گردانده شدند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با اشاره به اینکه اعمال ممنوعیت تردد در محور تهران-کرج به علت پیوستگی این دو استان به اداره کل راهداری و پلیس راه البرز واگذار شده بود، افزود: کنترل این محورها برای اعمال ممنوعیت تردد بین استانی تا آخر هفته جاری (پنجم شهریور ماه) ادامه دارد و خودورهای بومی برگردانده خواهند شد.


نوروزی ضمن اشاره به این که برای موارد استثناء هماهنگی لازم صورت می گیرد، اظهار داشت: بعنوان مثال در هفته گذشته به هنگام انتقال پیکری به همراه خانواده متوفی از تهران به اراک هماهنگی های لازم را انجام دادیم اما برای اعمال ممنوعیت تردد بین استانی هیچ ملاحظه ای نخواهیم داشت.


وی درباره تأثیر اعمال ممنوعیت ها بر ترددهای بین استانی اظهار نمود: آمار دقیقی از خودرو های بازگردانده شده نیست اما سفرهای جاده ای در هفته گذشته حدود ۴۰ درصد کاهش پیدا کرد و بر مبنای همین سخت گیری ها در ایام گذشته هم شاهد ترافیک های سنگین مانند هفته ها و تعطیلات قبلی نبودیم.


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران اعلام نمود: آمادگی کامل داریم که اگر هفته آینده هم ستاد ملی مقابله با کرونا ابلاغ کند، این ممنوعیت ها ادامه پیدا خواهد نمود.

کاهش محسوس تقاضای مردم برای سفر

نوروزی در پاسخ به سوالی در خصوص این که وضعیت سفرهای مردم با وسایل حمل و نقل عمومی در هفته گذشته با وجود اعمال محدودیت حدود ۷۰ درصدی پذیرش مسافر چگونه بود؟ اظهار داشت: مشاهدات و بررسی های صورت گرفته نشان داد که مردم هم خودشان این مساله را رعایت کردند و پایانه های مسافربری تهران شاهد کاهش تقاضای مردم برای سفر در این ایام بود.


وی ادامه داد: البته اگر تخلفی هم به صورت موردی صورت گرفت در کمیسیون عنوان شد و پرونده های آنرا پیگیری کردیم و از این به بعد هم این کار را ادامه خواهیم داد اما رعایت پروتکلهای بهداشتی از جانب مردم و شرکتهای حمل و نقل عمومی جدی گرفته شد و نظارت بر اجرای درست آن ادامه خواهد داشت.

1400/06/01
08:29:15
0.0 / 5
187
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری