در ۴ ماهه امسال رقم خورد؛

بهره مندی 174 بنگاه تولیدی از وام تولید و اشتغال

بهره مندی 174 بنگاه تولیدی از وام تولید و اشتغال

ارتباط با مشتری: طی 4 ماه اول امسال بیش از 15 هزار و 864 میلیاردریال تسهیلات تبصره 18(برنامه تولید و اشتغال) به بنگاه ها و واحدهای تولیدی پرداخت شده است.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت صمت، برمبنای آمار ارائه شده از طرف معاونت طرح و برنامه وزارت صمت (دفتر مدیریت داده، آمار و فناوری اطلاعات)، این میزان تسهیلات به ۱۷۴ بنگاه و واحد تولیدی در ۴ ماه اول سال ۱۴۰۰ پرداخت شده است.
بر این اساس از شروع فروردین تا اختتام تیرماه امسال در مجموع ۳۷۲ واحد تولیدی برای دریافت تسهیلات برنامه تولید و اشتغال (تبصره ۱۸) ثبت نام کرده بودند.
پراکندگی پرداخت این تسهیلات در ۳۱ استان کشور و مناطق آزاد بوده است. در این بازه زمانی همین طور ۲۲ فقره معرفی به بانک برای دریافت بیش از ۳ هزار و ۶۲۶ میلیاردریال تسهیلات انجام شده است.
گفتنی است که از شروع اسفندماه ۱۳۹۷ تا اختتام تیرماه امسال ۷ هزار و ۸۰۲ واحد تولیدی برای دریافت تسهیلات برنامه تولید و اشتغال (تبصره ۱۸) ثبت نام کرده بودند.
از این تعداد ۲ هزار و ۷۲۸ فقره معرفی به بانک برای دریافت بیش از ۲۰۳ هزار و ۱۳۱ میلیاردریال تسهیلات انجام شده است.
همچنین از شروع اسفندماه ۱۳۹۷ تا اختتام تیرماه امسال (۱۴۰۰) بیش از ۹۸ هزار و ۱۲ میلیاردریال تسهیلات تبصره ۱۸ (برنامه تولید و اشتغال) به بنگاه ها و واحدهای تولیدی پرداخت شده است.
این میزان تسهیلات به یک هزار و ۴۹۶ بنگاه و واحد تولیدی از شروع اسفندماه ۱۳۹۷ تا اختتام تیرماه امسال (۱۴۰۰) پرداخت شده است.


منبع:

1400/06/09
21:24:01
0.0 / 5
212
تگهای خبر: اشتغال , بانك , تسهیلات , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری