رئیس بنیاد مسكن خبر داد

پرداخت وام ۲۰۰ میلیونی مسکن روستایی

پرداخت وام ۲۰۰ میلیونی مسکن روستایی

به گزارش ارتباط با مشتری از گیلان رییس بنیاد مسکن، با اشاره به پرداخت وام 200 میلیون تومانی ساخت مسکن روستایی، اظهار داشت: اقساط این وام حدود یک و نیم میلیون تومان است.


اکبر نیکزاد در حاشیه مراسم معارفه مدیرکل بنیاد مسکن گیلان، با اشاره به پرداخت وام ۲۰۰ میلیون تومانی ساخت مسکن روستایی، اظهار نمود: این وام با سود پنج درصد و بازپرداخت ۲۰ ساله خواهد بود.
وی با اعلان اینکه بنیاد مسکن ماموریت ساخت سالانه ۲۰۰ تا ۲۵۰ هزار واحد مسکونی روستایی در کشور دارد، اظهار داشت: تا سال ۱۴۱۰ باید نبود حتی یک واحد مسکونی غیر مقاوم روستایی را در کشور جشن بگیریم.
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با تاکید بر مقاوم سازی مسکن روستایی، اضافه کرد: لطمه دیدن حتی یک نفر در زلزله به سبب خانه هایی که مقاوم نیستند قابل قبول نیست.
نیکزاد، بر توانمندسازی روستاییان نیز اصرار کرد و متذکر شد: اگر خدمات عمومی همچون ساخت مسکن مناسب در روستاها به خوبی صورت بگیرد شاهد تقویت اقتصاد روستایی خواهیم بود.
وی به تغییر غیر اصولی کاربری زمین ها در استانهای شمالی هم اشاره و اشاره کرد: هرچه خدمات گردشگری در این استانها توسعه یابد کمتر شاهد تغییر کاربری زمین ها به دست غیربومی ها خواهیم بود.
به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، حامد دائمی بعنوان مدیرکل جدید بنیاد مسکن گیلان منصوب گردید.
منبع:

1400/08/27
14:36:33
0.0 / 5
224
تگهای خبر: اقتصاد , خدمات , كشور , وام
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری