500 هزار کارگر، راه خروج تایلند از بحران

500 هزار کارگر، راه خروج تایلند از بحران

ارتباط با مشتری: اتاق تجاری تایلند اعلام نمود که تایلند بیش از نیم میلیون کارگر مهاجر کمبود دارد برای اینکه دومین اقتصاد بزرگ جنوب شرقی آسیا با بهبود آهسته بعد از همه گیری مقابله می کند.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، پوج آرامواتانانونت، نایب رییس اتاق بازرگانی تایلند، در یک کنفرانس خبری اظهار داشت که تقاضا برای کارگران در بخش های کشاورزی و فرآوری موادغذایی برای صادرات، ساخت وساز و گردشگری و خدمات بالاست. وی با اشاره به اینکه امروز کارگران یک مساله بزرگ برای پیشبرد اقتصاد هستند، افزود که کشور در مجموع به حداقل ۳ تا ۴ میلیون کارگر مهاجر برای پیشبرد اقتصاد نیاز دارد.
پوج اظهار داشت که موانع بر سر راه جذب کارگران مهاجر شامل مشکلات در کشورهایی مانند ناآرامی های داخلی در میانمار و رقابت برای کارگران کشورهای دیگر مانند ژاپن و چین است.
طبق گزارش رویترز، پایروچ چوتیکاساتین، رئیس بخش اشتغال وزارت کار در این کنفرانس اظهار داشت که هم اکنون حدود ۲.۵ میلیون کارگر مهاجر از لائوس، کامبوج و میانمار وجود دارد. او اظهار داشت که با بهبود برنامه های کار و ورود کارگران بیشتر، تایلند امکان دارد در انتهای سال شاهد نزدیک به ۳ میلیون کارگر مهاجر باشد.
منبع:

1401/04/22
20:54:02
0.0 / 5
199
تگهای خبر: اشتغال , اقتصاد , خدمات , كارگر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری