مقام مسئول در وزارت كار مطرح كرد؛

آموزش کارآفرینی به دانش آموزان و معلمان

آموزش کارآفرینی به دانش آموزان و معلمان

به گزارش ارتباط با مشتری، مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از برگزاری دوره آموزشی طرح رهیاری باشگاه کارآفرینان نوجوان با همکاری وزارت آموزش و پرورش اطلاع داد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علی زند وکیلی در دوره آموزشی «طرح رهیاری باشگاه کارآفرینان نوجوان» که با همکاری وزارت آموزش و پرورش و مرکز تربیت مربی استان البرز برای معلمان منتخب سراسر کشور برگزار شد، هدف از برگزاری این دوره را توسعه کارآفرینی دانست.
وی تاکید کرد: هدف ما تربیت نسلی است که علاوه بر تفکر و خلاقیت، در رابطه با کارآفرینی هم آگاهی داشته باشند.
حمید یزدانی مدیرکل دوره اول متوسطه وزارت آموزش و پرورش هم در این دوره اظهار داشت: روش های آموزشی گذشته نیازمند تغییر بوده و باید تمام علوم متصل به هم و کاربردی آموزش داده شوند.
وی تصریح کرد: روحیه پرسشگری باید در دانش آموزان تقویت و مهارت های زندگی آموزش داده شود و این مهم با عرضه آموزش های به روز به معلمان و انتقال آن به دانش آموزان میسر می شود.
رضا باجولوند رئیس مرکز تربیت مربی و پژوهش سازمان فنی وحرفه ای کشور در این دوره آموزشی اظهار داشت: اهمیت دوره های فنی وحرفه ای جای خویش را هم اکنون به مهارت های نرم داده و این دوره راهگشای این مدل آموزش هاست.


منبع:

1401/06/31
17:57:35
0.0 / 5
304
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری