تهران و لامرد، مسیرهای جدید پرواز ایران ایر به قطر

تهران و لامرد، مسیرهای جدید پرواز ایران ایر به قطر

به گزارش ارتباط با مشتری، سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با اعلان اینکه بلیت های ایران ایر برای سفر به جام جهانی قطر بصورت چارتری در اختیار تورها قرار گرفته، اظهار داشت: شیراز و لار مبداهای همیشگی ایران ایر به قطر بوده و مسیرهای جدید از تهران و لامرد به دوحه است.


حسام قربانعلی در گفت و گو با ایسنا، درباره ی بلیت های ایران ایر به جام جهانی اظهار داشت: شیراز و لار مبداهای همیشگی ایران ایر به قطر بوده و مسیرهای جدیدمان از تهران و لامرد به دوحه است که از ۱۹ نوامبر تا ۱۹ دسامبر هواپیماهای ایرباس ۳۲۱ با ظرفیت ۱۹۰ نفر و ایرباس ۶۰۰-۳۰۰ با ظرفیت ۲۵۰ نفر به این پروازها اختصاص یافته است.
وی افزود: هم اکنون بلیت از شهرهای شیراز، لار و لامرد به مقصد دوحه در وب سایت ایران ایر و عمدتاً برای کسانی که مقیم قطر هستند موجود است، اما بلیت های با مبدا تهران را باید از تورها خریداری کرد. با توجه به این که تنها با داشتن بلیت هواپیما نمی توان وارد قطر شد و داشتن هایا کارت و بلیت بازی الزامی است، ما بلیت ها را بصورت چارتری مراکزی سپردیم که وزارت ورزش و جوانان اعلام نموده که تورهای جام جهانی را هدایت می کنند.
سخنگوی شرکت هواپیمایی ایران ایر اشاره کرد: داشتن هایا کارت به انضمام بلیت بازی، مجوز ورود به قطر است؛ بنا بر این پروسه فروش ما هم باید برمبنای قوانین قطر باشد، بدین سبب بااینکه ما مسافر را تکلیف نمی نماییم که به تورهای جام جهانی مراجعه کند، اما باتوجه به الزام کشور قطر و این که مسافر بدون هایا کارت دیپورت می شود، در سایت ایران ایر امکان خرید نیست و راهکار این است که افراد به تور مراجعه کنند؛ البته درحال رایزنی برای فروش مستقیم هستیم.




منبع:

1401/08/11
10:18:36
0.0 / 5
260
تگهای خبر: شركت , فروش , كشور , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری