میزان افزایش دستمزد مشاغل عمرانی

میزان افزایش دستمزد مشاغل عمرانی

به گزارش ارتباط با مشتری، طبق اعلام مرکز آمار، شیشه بر درجه یک با ۴۹، ۰۲ درصد دارای بیشترین افزایش و سرکارگر با ۱۰.۵۳ درصد دارای کمترین افزایش در متوسط دستمزد ساعتی نسبت به دوره قبل بوده اند.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، طرح آمارگیری از دستمزد نیروی انسانی شاغل در طرح های عمرانی از سال ۱۳۶۵ به صورت شش ماهه در سطح استان تهران توسط مرکز آمار ایران اجرا می شود.
در این آمارگیری، اطلاعات در ارتباط با دستمزد ساعتی نیروهای انسانی شاغل در طرح ‏های عمرانی (۱۰۹ قلم) با ارسال پرسشنامه های مربوطه از راه رایانامه به برخی از پیمانکاری‏ های مجری طرح‏های عمرانی در سطح استان تهران جمع‏ آوری می‏ شود. این طرح در مهرماه ماه سال ۱۴۰۱ برای جمع ‏آوری اطلاعات در ارتباط با نیمه اول همان سال اجرا شده است.
مقایسه متوسط دستمزد ساعتی در این دوره با دوره مشابه سال قبل نشان داده است که بیشترین افزایش دستمزد ساعتی در ارتباط با «بنای سفت کاردرجه یک» با ۴۵، ۴۲ درصد و کمترین افزایش دستمزد ساعتی در ارتباط با «آزبست کاردرجه دو» با ۰.۷۴ درصد بوده است.
یادآور می شود، نتایج تفصیلی این طرح در درگاه ملی آمار به آدرس www.amar.org.ir در قسمت داده ها و اطلاعات آماری / ساختمان و مسکن/ قیمت و اجاره مصالح، ماشین آلات و دستمزد / نشریات قرار دارد.
منبع:

1401/09/01
21:40:29
0.0 / 5
252
تگهای خبر: قیمت , كارگر , مشاغل
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری