مدیر طرح كالا برگ الكترونیك اعلام كرد؛

اعتبار ۳۰۰ هزار تومانی کالابرگ

اعتبار ۳۰۰ هزار تومانی کالابرگ

به گزارش ارتباط با مشتری، مدیر طرح کالابرگ الکترونیک اظهار داشت: هم اکنون سامانه این امکان را در اختیار افراد گذاشته است تا از اعتبار خود برای خرید محصولات استفاده نمایند و الزامی برای خرید یک محصول خاص وجود ندارد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، حمید فرداد در یک گفت و گوی تلویزیونی در مورد مزیت های استفاده از کالابرگ الکترونیک اظهار نمود: در ابتدا مردم می توانند یک ماه زودتر کالاهای اساسی خویش را خریداری کنند. ضمن این که در صورت تغییرات قیمت احتمالی سهم مردم ثابت باقی خواهد ماند اما سهم یارانه دولت افزایش پیدا خواهد نمود.
مدیر طرح کالا برگ الکترونیک در مورد اختیار مردم در خرید محصولات مختلف و میزان آنها اظهار داشت: میزان محصولات برپایه تصمیم شورای امنیت غذایی در نظر گرفته شده است. ضمن این که هیچ نشان تجاری خاصی مورد تاکید قرار نگرفته است. به صورت مثال هم اکنون دولت برای روغن حدود ۴۸ هزار تومان پرداخت خواهد نمود اما اگر فرد بخواهد از روغن دیگری مانند روغن زیتون استفاده نماید، دولت همان ۴۸ هزار تومان را پرداخت خواهد نمود و پرداخت مابه التفاوت آن به عهده فرد خواهد بود.
اعتبار ۳۰۰ هزار تومانی هر فرد
فرداد در پاسخ به سوالی در مورد خرید و فروش کالاهایی که با اعتبار دولت خریداری می شود، اظهار داشت: این مورد امکان پذیر نیست چون که برای فرد مزیتی ایجاد نمی نماید. فروشنده کالا را با همان قیمت می فروشد، در واقع قیمت دستوری وجود ندارد و تنها پرداخت از دو مسیر صورت می گیرد.

مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات رفاه ایرانی ها ضمن اشاره به این که دولت اعتبار اشخاص را شناسایی می کند که هم اکنون حدود ۳۰۰ هزار تومان است، اظهار داشت: هم اکنون سامانه این امکان را در اختیار افراد گذاشته است تا از اعتبار خود برای خرید محصولات استفاده نمایند و الزامی برای خرید یک محصول خاص وجود ندارد.
وی در پاسخ به سوالی در مورد فروشگاه های متصل شده اظهار داشت: به دستور رئیس جمهور و دغدغه هایی که در این عرصه وجود دارد، گفته شده است که طرح باید به نحوی صورت گیرد که حتی یک فروشگاه در محدوده محروم هم بتواند به عضویت سامانه دربیاید. هم اکنون این امکان به وجود آمده است.
فرداد با اشاره به اینکه در ایام اخیر تعداد بسیار زیادی از فروشگاه ها درخواست عضویت داده اند، اظهار داشت: زیر ساخت لازم برای عضویت همه فروشگاه های کل کشور فراهم گشته است. در دو تا سه روز ابتدایی اجرای طرح در استان هرمزگان، حدود دو هزار خرید انجام شده و افراد از اعتبار خود استفاده کردند. فروشگاه های می توانند برای ثبت نام به سایت «شما» مراجعه نموده و با نصب اپلیکیشن نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

1401/11/11
08:52:54
0.0 / 5
216
تگهای خبر: ثبت نام , شركت , فروش , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری