توسعه تعاون نیازمند اصلاح قوانین است

توسعه تعاون نیازمند اصلاح قوانین است

به گزارش ارتباط با مشتری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی همزمان باید دانش بنیان و تعاون محور باشد، اظهار داشت: تعالی این بخش مهم از اقتصاد کشور نیازمند اصلاح قوانین است.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سیدصولت مرتضوی در آئین افتتاح ۸۸۸ طرح تعاونی در ۳۱ استان کشور با حضور معاون اول رییس جمهور، اظهار داشت: اقتصاد تعاونی در قالب عدالت و مشارکت پذیری عمومی رشد و نمود می یابد و جذب سرمایه های کوچک می تواند اثرگذاری های بزرگی داشته باشد.
وی تاکید کرد: در اقتصاد تعاونی سرمایه های مردمی اهرمی برای جذب منابع بانکی و سودآوری مبتنی بر اشتغال زایی و افزایش راندمان است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: تعبیر مقام معظم رهبری از تعاون به عنوان چشمه جوشان اقتصاد و راهبری مدبرانه ایشان در سخنرانی ها و اسناد بالادستی به تحول این عرصه کمک شایانی کرده است.
وی با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی همزمان باید دانش بنیان و تعاون محور باشد، گفت: تعالی این بخش مهم از اقتصاد کشور نیازمند اصلاح قوانین است.
مرتضوی پشتیبانی از تعاون گران و اندیشمندان حوزه تعاون را از دیگر الزامات این حوزه برشمرد و اظهار داشت: در راه اصلاح سیاست های صندوق های بازنشستگی و راهبرد کلان وزارت رفاه برای عبور از بنگاه داری به سهام داری، تعاون گران برتر و توانمند را در اولویت قرار می دهیم.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی یکی دیگر از الزامات رسیدن به سهم ۲۵ درصد تعاون از اقتصاد کشور را فرهنگ سازی عنوان نمود و اظهار داشت: در همه مقاطع تحصیلی در نظام آموزش وپرورش و نیز در تحصیلات تکمیلی این مهم باید در گفتمان آموزشی ما نهادینه شود.


منبع:

1401/12/26
23:56:37
0.0 / 5
164
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری