جلسه فشرده برای تعیین دستمزد کارگران

جلسه فشرده برای تعیین دستمزد کارگران

ارتباط با مشتری: در جلسات قبل باتوجه به عدم رسیدن به توافق و مخالفت گروه کارگری با درصدهای پیشنهادی دولت و گروه کارفرمایی که خواهان اعمال اعدادی بین 24 تا 27 درصد بودند، نتیجه ای حاصل نشد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، از ساعاتی قبل نشست سه جانبه دولت، گروه کارفرمایی و گروه کارگری برای تعیین دستمزد کارگران در سال ۱۴۰۲ شروع شده است.
با توجه به این که در این نشست از گروه دولت سه وزیر امور اقتصادی و دارایی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صنعت، معدن و تجارت حضور دارند و وزارت کار نیز وعده تعیین دستمزد تا آخر سال را داده است بنظر می رسد امشب دستمزد کارگران تعیین تکلیف شود.
گفته شده است که در جلسات قبل باتوجه به عدم رسیدن به توافق و مخالفت گروه کارگری با درصدهای پیشنهادی دولت و گروه کارفرمایی که خواهان اعمال اعدادی بین ۲۴ تا ۲۷ درصد بودند، نتیجه ای حاصل نشد.
گفتنی است؛ حدود ۱۳ میلیون کارگر بیمه شده اصلی تامین اجتماعی در کشور وجود دارند که حدود ۸۰ درصد آنها حداقل حقوق و بدون اعمال مؤلفه های دیگر همچون حق مسکن، حق اولاد و … مزد دریافت می کنند، بدین سبب تعیین حداقل مزد از اهمیت بالایی برخوردارست. .

1402/01/09
09:19:13
0.0 / 5
297
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان ارتباط با مشتری
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری