وزیر كار به مهر خبر داد؛

كارت اعتباری خرید برای كارگران بدون ضمانت بانكی

كارت اعتباری خرید برای كارگران بدون ضمانت بانكی

ارتباط با مشتری: وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی با اشاره به اجرای طرح اعطای كارت اعتباری خرید برای كارگران اظهار داشت: به دنبال روشی برای تضمین بازپرداخت این تسهیلات به كارگران بدون ضمانت بانكی هستیم.علی ربیعی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره سیاست های حمایتی افزایش قدرت خرید كارگران تصریح كرد: پیش از هر چیز اولویت نخست ما در دولت این است كه آثار ارز بر زندگی مردم را كاهش دهیم كه این اقدام در دستور كار قرار دارد.
وی تصریح كرد: تحولاتی كه در بازار ارز صورت می گیرد، نباید در زندگی روزمره مردم تاثیر بگذارد؛ با سیاست هایی كه دولت در پیش گرفته در نظر دارد ارز تك نرخی را با زندگی مردم پیوند دهد اما نتوانستیم این مورد را به مردم توضیح دهیم. ازاین رو نباید اجازه دهیم بخصوص در شرایط خروج آمریكا از برجام تحولات بازار ارز بر زندگی روز مره مردم تاثیر بگذارد.
وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی اضافه كرد: در بخش سیاست های تشویقی، افزایش قدرت خرید كارگران و بازنشستگان در قالب كارت اعتباری در دستور كار قرار دارد كه برای بازنشستگان این طرح شروع شده اما باید مبلغ آن را افزایش دهیم و دامنه اجرای این طرح را گسترده‎ تر نماییم.
ربیعی با اشاره به اجرای طرح كارت اعتباری برای كارگران هم اظهار داشت: به دنبال روشی برای تضمین بازپرداخت تسهیلات پرداختی به كارگران در قالب اجرای این طرح هستیم تا بدون ضمانت نامه بانكی كارت های اعتباری در اختیار كارگران قرار گیرد و از حقوق ماهیانه آنها كسر شود.
وی با اشاره به اینكه یكی از راهكارهای تضمین بازپرداخت تسهیلات كارت اعتباری برای كارگران، می تواند تضمین از جانب كارفرمایان باشد ادامه داد: تلاش ما بر این است تا نرخ سود بازپرداخت این تسهیلات برای كارگران بسیار پایین باشد.

1397/03/01
19:08:42
5.0 / 5
4869
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری