مدیر كل كارآفرینی وزارت كار؛

پویش پشتیبانی از كارآفرین ایرانی-كالای ایرانی راه اندازی می گردد

پویش پشتیبانی از كارآفرین ایرانی-كالای ایرانی راه اندازی می گردد

ارتباط با مشتری: مدیركل دفتر توسعه كارآفرینی و بهروری نیروی كار وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی از طریق اندازی پویش پشتیبانی از كارآفرین ایرانی – كالای ایرانی با كمك هنرمندان اطلاع داد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، رحیم سرهنگی با تاكید بر این كه دولت ها نقش تسهیلگری و فراهم سازی زیرساخت ها را بر عهده دارند، اظهار نمود: دولت در زمینه كارآفرینی باید تلاش در نهادینه سازی فرهنگ كار و كارآفرینی در جامعه و پشتیبانی از كالای ایرانی كند، خرید كالای ایرانی، علاوه بر جلوگیری از بیكاری جوانان، امنیت و رفاه اجتماعی را به ارمغان خواهد آورد.
وی با عنایت به اهمیت مبحث «پشتیبانی فرهنگی» بعنوان یكی از اركان اصلی شاخص جهانی كارآفرینی، انجام فعالیت های بنیادی در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ كارآفرینی را در قالب راه اندازی برخی پویش ها و كمپین ها پیشنهاد و تصریح كرد: برای ارتقای فرهنگ كارآفرینی باید از افرادی مانند هنرمندان كمك گرفت كه از جنس مردم هستند و مردم آنها را دوست دارند. هنرمندان همچون كسانی هستند كه می توانند نقش بسیار زیادی در گسترش فرهنگ كارآفرینی در بین مردم داشته باشند.
مدیركل دفتر توسعه كارآفرینی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، استفاده از محبوبیت هنرمندان در الگوسازی برای جوانان و سوق دادن فرهنگ جامعه به سمت فعالیت های كارآفرینانه را سفارش كرد.
وی در ادامه با تاكید بر پشتیبانی از استارتاپ ها و حركت در جهت كارآفرینی و خلاقیت، خاطرنشان كرد: ما باید پویش پشتیبانی از كارآفرین ایرانی- كالای ایرانی را به منظور توسعه و ترویج كارآفرینی در جامعه، راه اندازی و از كمك اهالی فرهنگ و هنر در این كمپین بهره مند شویم.
مدیركل دفتر توسعه كارآفرینی با اشاره به نقش موثر آموزش در نهادینه سازی فرهنگ كارآفرینی، تصریح كرد: باید دید مردم تغییر كند و كارآفرینان برای جوانان الگو شوند، پشتیبانی از كارآفرینان می تواند به رونق اقتصادی و سایر چالش های موجود بیانجامد. در این راستا هنرمندان به علت محبوبیت بین مردم بخصوص جوانان می توانند بسیار كمك كنند.

1397/04/06
14:39:20
5.0 / 5
5104
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری