با حضور وزیر تعاون انجام شد؛

اهدای حكم بازنشستگی پیش از موعد روستاییان گلستان

اهدای حكم بازنشستگی پیش از موعد روستاییان گلستان

ارتباط با مشتری: گرگان- با حضور وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی اولین سری از احكام بازنشستگی پیش از موعد روستاییان و عشایر گلستان اهدا شد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، علی ربیعی بامداد پنج شنبه در اولین سفر كاری خود در دولت دوازدهم به گلستان، احكام بازنشستگی و از كارافتادگی ۶ نفر از بیمه شدگان روستایی و عشایری گلستان در روستای محمدآباد گرگان اهدا كرد.
افتتاح كارخانه تولید خمیر كاغذ از ضایعات كشاورزی در علی آبادكتول و نشست با كارگران و كارفرمایان برنامه بعدی علی ربیعی در سفر یك روزه به گلستان است.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی كشاورزان، روستاییان و عشایر استان گلستان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: در گلستان ۴۵ هزار نفر با پرداخت حدود ۲۰ هزار تومان از خدمات بیمه اجتماعی كشاورزان، روستاییان و عشایر برخوردار می باشند.
دانیال پولادوند اضافه كرد: عمر بیمه اجتناعی روستاییان و عشایر ۱۳ سال است و هنوز به بازنشستگی (۱۵ سال) نرسیده اند اما هم اكنون ۳۶۵ نفر در استات شمول دریافت مستمری پیش از موعد هستند.
وی با بیان این كه در اولین سری حكم بازنشستگی پش از موعد ۲۳۵ گلستانی صادر گردیده است، اظهار داشت: بازنشستگان گلستانی با عنایت به پرداخت حق بیمه پرداختی، ماهانه بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان مستمری دریافت می كنند.
مدیر صندوق بیمه كشاورزان، روستاییان و عشایر استان گلستان خاطرنشان كرد: در مجموع هزار و ۲۹۰ نفر گلستانی مشمول دریافت مستمری بازنشستگی، از كارافتادگی و مستمری فوت هستند.
پولادوند تصریح كرد: هم اكنون در گلستان ۹۴۴ نفر مستمری فوت، ۱۱۱ نفر از كار افتادگی و ۲۳۵ نفر مستمری بازنشستگی دریافت می كنند.

1397/04/08
15:23:42
5.0 / 5
4910
تگهای خبر: تعاون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری