باحضور سرپرست وزارت تعاون

امدادتعاون رونمایی گردید

امدادتعاون رونمایی گردید

ارتباط با مشتری: در سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر از سامانه امدادتعاون رونمایی گردید.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، سید حمید كلانتری - معاون وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی - در این جشنواره طی سخنانی اظهار نمود: امروز در كشور بیش از هر چیز به تعاون و همدلی و فرهنگ همكاری و كمك نیاز داریم و اگر تعاونی به وسعت ایران تولید شود و همه شهروندان به عضویت آن درآیند فرهنگ تعاون و مشاركت به معنای واقعی تجلی می یابد.

وی افزود: یكی از اصول تعاون، همكاری اعضا، رفتار عادلانه، صداقت و امانتداری است و انتظار داریم فضایی در كشور تولید شود تا از ظرفیت تعاونی به مفهومی كه دربرگیرنده وجود ۹۴ هزار شركت تعاونی در كشور است بعنوان یك ظرفیت بزرگ استفاده گردد.

معاون وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی ابراز امیدواری كرد: فرهنگ تعاون جای خویش را به رفتارهای نادرست، سوء استفاده، ارتشاء و تخلف بدهد.

به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا در ادامه این مراسم از سامانه "امدادتعاون" رونمایی گردید و علی حسین شهریور دبیركل خانه تعاونگران درباره خصوصیت های این سامانه اظهار داشت: مشكل اساسی كه امروز تعاونیها با آن روبه رو هستند این است كه با وجود آنكه مشاوران درجه یكی در كشور داریم اما دسترسی به آنها آسان نیست یا متحمل هزینه هایی است بنابراین سامانه امداد تعاون به شكل یك اپلیكیشن با هدف عرضه خدمات مشاوره طراحی و بوجود آمده كه قابلیت نصب مجانی و دریافت خدمات مشاوره را دارد.

به گفته وی این سامانه در ۱۲ حوزه امكان مشاوره مجانی و پرسش و پاسخ در بخشهای مختلف را فراهم نموده است.

دبیركل خانه تعاونگران اظهار داشت: این سامانه به منظور سرعت بخشی به توسعه تعاون و هم افزایی بیشتر به راه افتاده است.

همچنین در این مراسم، انوشیروان محسنی بندپی - سرپرست وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی - اظهار نمود: برنامه ملی مبارزه با فقر، پیشگیری از بروز معلولیت ها و صدمه ها و اشتغالزایی مهمترین رویكردهای وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی است.
وی افزود: برای عبور از شرایط فعلی و تحقق اقتصاد مقاومتی چاره ای به غیر از توسعه بخش تعاون نداریم.
به قول وی اگر امروز ادعا می نماییم در زمینه قانون های بخش تعاون مشكلی نداریم، ناشی از برنامه ریزی های وزیر سابق كار است.
سرپرست وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی به تعاونگران پیشنهاد كرد: به مدت سه روز نمایشگاه دستاوردهای خویش را به صورت مجانی در سالن تلاش این وزارتخانه برگزار كنند و بانك توسعه تعاون هم هزینه غرفه آن ها را پرداخت كند.
به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، سیزدهمین جشنواره تعاونیهای برتر با حضور علی ربیعی و انوشیروان محسنی بندپی - سرپرست وزارت كار - در هتل المپیك برگزار گردید و از ۳۳ شركت تعاونی برتر در گرایشهای مختلف همچون تعاونی های سبز تقدیر به عمل آمد.
1397/06/14
13:25:33
5.0 / 5
4961
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری