كارگران خارجی دوباره به ژاپن می روند

كارگران خارجی دوباره به ژاپن می روند

ارتباط با مشتری: ژاپن می خواهد به منظور تامین نیروی كار انسانی ورود كارگران خارجی به این كشور را تسهیل بخشد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، ائتلاف حاكم در دولت ژاپن تحت حمایت شینزو آبه، نخست وزیر این كشور اعلام نموده است كه درصدد است قانونی را به تصویب برساند تا به واسطه آن ورود كارگران خارجی و به ژاپن و اعطای ویزای كاری به آنها برای انجام كارهای سخت و موردنیاز صنایع و بخش های مختلف اقتصادی در این كشور تسهیل شود.

به نظر می رسد كه دولت ژاپن این تصمیم را به منظور تامین نیروی كار انسانی و تحت تاثیر افزایش روند پیری جمعیت در این كشور اتخاذ نموده است تا كمبود نیروی كار جوان در این كشور را جبران كند.

بدین ترتیب در صورتیكه این قانون در ژاپن به تصویب برسد، كارگران خارجی قادر خواهند بود با دشواری های به مراتب كمتری در دریافت ویزای كاری و اقامت موقت در این كشور مواجه شوند.

بر اساس گزارش South China Morning Post، در این قانون همین طور دولت ژاپن در نظر دارد كه حدود ۳۴۵ هزار كارگر خارجی را در حوزه های ساخت و ساز، خدمات غذایی، پرستاری و سایر حوزه ها جذب نماید.

در این قانون كه در صورت تایید و تصویب، در ماه آوریل سال آینده میلادی به مرحله اجرایی خواهد رسید، دو نوع ویزا به كارگران خارجی اعطا میگردد كه نوع اول آن به افراد بدون مهارت و بدون دانش زبان ژاپنی متعلق می باشد و نوع دوم آن باز برای افرادی است كه امتحان ژاپنی را با موفقیت پشت سر گذاشته و با یك مهارت وارد این كشور می شوند.

1397/09/18
13:43:06
5.0 / 5
4817
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری