جزئیات لایحه بودجه ۹۸-۳۱؛

پیشنهاد بودجه ۴۳ هزار میلیاردی برای وزارت كار و رفاه

پیشنهاد بودجه ۴۳ هزار میلیاردی برای وزارت كار و رفاه

ارتباط با مشتری: بودجه پیشنهادی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی برای سال آینده با رشد ۳۲.۵ درصدی نسبت به بودجه سال جاری به ۴۳ هزار و ۱۶۸ میلیارد تومان افزایش یافت.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، در لایحه بودجه ۹۸كل كشور، بودجه وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی و سازمان و دستگاه های تابعه این وزارتخانه برای سال آینده ۴۳ هزار و ۱۶۸ میلیارد و ۷۴۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان پیش بینی شد.
وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی و دستگاه های تابعه سپس وزارت آموزش و پرورش با بودجه ۴۵ هزار میلیارد تومانی، دارای بیشترین بودجه در میان دستگاه های اجرایی می باشد.
بر اساس بررسی بودجه صندوق ها و سازمان های تابعه وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، بودجه صندوق بازنشستگی كشوری ۴۰ هزار و ۵۳۶ میلیارد تومان، بودجه صندوق بیمه اجتماعی كشاورزان، روستائیان و عشایر ۵۸۶ میلیارد و ۵۴۰ میلیون تومان، بودجه ستاد وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی ۲ هزار و ۱۲ میلیارد و ۷۴۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و بودجه اتاق تعاون ایران باز ۶ میلیارد و ۳۲ میلیون تومان پیش بینی شده است.
همچنین بودجه نگهداری مجموعه های تفریحی و ورزشی كارگران ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و بودجه كمك به موسسه آموزش عالی علمی كاربردی مهارت ۱۴ میلیارد و ۲۳۰ میلیون تومان پیشنهاد شده است.
بر اساس این گزارش، مجموع بودجه وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی و دستگاه های تابعه در سال ۹۷ به میزان ۳۲ هزار و ۵۶۰ میلیارد تومان بود كه امسال با رشد ۳۲.۵ درصدی مواجه بود.

1397/10/11
13:28:06
5.0 / 5
4681
تگهای خبر: آموزش , اجتماعی , بودجه , تعاون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری