گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر؛

۲۵۴هزار نفر مقرری بیمه بیكاری دریافت می ‎كنند، تهران ركورددار

۲۵۴هزار نفر مقرری بیمه بیكاری دریافت می ‎كنند، تهران ركورددار

ارتباط با مشتری: مجموع كل مقرری بگیران بیمه بیكاری در كشور ۲۵۴ هزار نفر است و استان تهران ركورددار بیشترین مقرری بگیر بیمه بیكاری است.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، عمكرد ۹ ماه منتهی به آذرماه امسال پرداخت مقرری بیمه بیكاری به بیكارانی كه بدون میل و اراده خود بیكار شده اند، نشان داده است در مجموع ۲۵۴ هزار و ۸۷ فرد بیكار، مقرری بیمه بیكاری دریافت می كنند.
استان تهران با دریافت ۶۲ هزار و ۷۷۲ نفر بیمه بیكاری، ركورددار است كه البته میزان بالای دریافت بیمه بیكاری صرفا به معنای تعداد بالای افراد بیكار در یك استان نیست بلكه میزان جمعیت هر استان باز می تواند در تعداد دریافت كنندگان بیمه بیكاری تاثیر گذار باشد.
همچنین استان ایلام كمترین جمعیت دریافت كننده مقرری بیمه بیكاری را در 9 ماه امسال داشته است به طوریكه در این استان ۷۳۷ فرد بیكار، مقرری بیمه بیكاری دریافت می كنند.
استان اصفهان با پرداخت ۲۸ هزار و ۵۵۱ مقرری بیمه بیكاری، سپس استان تهران، بیشتری تعداد مقرری بگیران بیمه بیكاری را به خود مختص كرده است.
همچنین در استان خراسان رضوی ۱۸ هزار و ۱۹۹ نفر، در استان البرز ۱۶ هزار و ۷۶۵ نفر، در استان آذربایجان شرقی ۱۴ هزار و ۳۰۹ نفر، در استان مازندران ۱۲ هزار و ۵۷۸ نفر و در استان فارس ۱۲ هزار و ۳۵۲ نفر بیمه بیكاری دریافت می كنند.
آمار عملكرد پرداخت بیمه بیكاری تا اختتام آذرماه ۹۷

در استان گیلان همین طور ۹۴۷۸ نفر، در استان خوزستان ۷۸۴۷ نفر، در استان قزوین ۷۶۳۷ نفر، در استان آذربایجان غربی ۶۷۰۳ نفر، در استان مركزی ۵۸۱۸ نفر، در استان كرمانشاه ۴۵۷۷ نفر، در استان یزد ۴۴۸۶ نفر، در استان كرمان ۴۳۳۵ نفر و در استان گلستان ۴۰۷۹ فرد بیكار در حال دریافت مقرری بیمه بیكاری هستند.
مقرری بیمه بیكاری در استان كردستان به ۳۷۴۳ نفر، در استان قم به ۳۶۵۲ نفر، در استان زنجان به ۳۵۹۰ نفر، در استان سمنان به ۳۳۳۵ نفر، در استان لرستان به ۲۹۰۲ نفر، در استان همدان به ۲۶۹۴ نفر، در استان بوشهر به ۲۵۶۴ نفر، در استان چهارمحال و بختیاری به ۲۴۵۲ نفر، در استان هرمزگان به ۲۰۲۹ نفر، در استان اردبیل به ۱۸۸۶ نفر، در استان خراسان شمالی به ۱۱۶۸ نفر، در استان خراسان جنوبی به ۱۰۴۱ نفر، در استان سیستان و بلوچستان به ۹۳۶ نفر، در استان كهگیلویه و بویراحمد به ۸۷۱ نفر و در استان ایلام به ۷۳۸ نفر پرداخت میگردد.
بر اساس قانون بیمه بیكاری، مقرری بیمه بیكاری فقط به افراد «قبلا شاغل» كه بدون میل و اراده خود بیكار شوند، پرداخت میگردد. جزئیات و نحوه پرداخت بیمه بیكاری اینجا قابل مشاهده می باشد.

1397/11/01
13:38:37
5.0 / 5
4322
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری