طی حكمی از سوی وزیر اقتصاد؛

رئیس مركز ملی بهبود محیط كسب و كار انتخاب شد

رئیس مركز ملی بهبود محیط كسب و كار انتخاب شد

به گزارش ارتباط با مشتری طی حكمی از جانب وزیر امور اقتصادی و دارایی، علی فیروزی بعنوان رئیس مركز ملی مطالعات پایش و بهبود محیط كسب و كار وزارت امور اقتصادی و دارایی انتخاب شد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت اقتصادی و دارایی ایران، در حكم صادره از جانب دكتر فرهاد دژپسند خطاب به علی فیروزی آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجارب پرارزش جنابعالی، به باعث این حكم به سمت رئیس مركز ملی مطالعات پایش و بهبود محیط كسب و كار وزارت امور اقتصادی و دارایی منصوب می شوید.
امیداست با اتكال به خداوند متعال در انجام وظایف و مسئولیت های قانونی خویش، با رعایت اصول قانون مداری و اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران موفق و موید باشید.
در این حكم، مواردی چون، تلاش در جهت بهبود مستمر و ملموس محیط كسب و كار، احصاء و شناسایی موانع و مشكلات سرمایه گذاری داخلی و خارجی، پیشبرد تكالیف قانونی هیأت مقررات زدایی و تسهیل صدور مجوزهای كسب و كار و هم ارتقای رتبه و امتیاز عملكرد كشور در شاخص های بین المللی با كمك ابزارهای نوین بعنوان اولویت های برنامه های مركز مذكور تاكید گردیده است.
گفتنی است، فیروزی فارغ التحصیل مقطع كارشناسی ارشد رشته مدیریت دولتی بوده و
مشاورت معاون امور اقتصادی، دبیری اجرایی مركز ملی پایش محیط كسب و كار كشور، طراح و مدیریت پروژه پیشخوان خدمات دولت و مجوزهای كشور و مسئولیت ستاد هماهنگی توسعه پنجره های و مدیریت پروژه ملی پایگاه اطلاع رسانی مجوزهای كشور همچون سوابق مدیریتی و اجرایی وی در معاونت امور اقتصادی وزارت اقتصاد می باشد.
همچنین رئیس مركز ملی مطالعات پایش و بهبود محیط كسب و كار وزارت امور اقتصادی و دارایی تألیف چندین مقاله در موضوعات اقتصادی و مدیریتی را در كارنامه علمی خود دارد.

1398/02/13
12:04:28
5.0 / 5
5084
تگهای خبر: اقتصاد , خدمات , كشور , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری