مدیر كل تعاون كار و رفاه اجتماعی خوزستان:

بازاریابی در بعضی واحدهای تولیدی مغفول مانده است

بازاریابی در بعضی واحدهای تولیدی مغفول مانده است

ارتباط با مشتری: مدیر كل تعاون كار و رفاه اجتماعی خوزستان اظهار داشت: متاسفانه مدیریت بازار فروش و علم بازاریابی در بعضی واحدهای تولیدی مغفول مانده و تولیدكننده را گرفتار چالش جدی كرده است.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، سید نور محمد پور شامگاه جمعه در آئین تجلیل از كارگران، گروه های كار و واحد نمونه استان خوزستان اظهار نمود: همه مسئولان باید برای پشتیبانی از بخش تولید كوشش كنند؛ چون راه رونق تولید با همدلی میان كارگر و كارفرما و توجه و حمایت دولت هموار می شود.
وی، بهترین راه رونق بخشیدن به تولید را رجوع به الگوهای موفق در كشورهای صنعتی و توسعه یافته دانست و بر لزوم افزایش ظرفیت خط تولید كارخانه های استان تصریح كرد و اظهار داشت: شركت هایی كه به علل مختلف گرفتار تعطیلی یا كاهش ظرفیت تولید شده اند می توانند با مدیریت هوشمندانه و نگاه ویژه به بخش نیروی انسانی كارآمد و خلاق و با حمایت همه جانبه دستگاه های مسئول، مجدداً به ظرفیت بالای تولید برسند و در توسعه استان هم نقش داشته باشند.
دبیر شورای اشتغال خوزستان، آموزش مدیریت بازاریابی برای مدیران واحدهای تولیدی را مهم ترین اصل مدیریت اقتصادی برشمرد و اضافه كرد: متاسفانه مدیریت بازار فروش و علم بازاریابی در بعضی واحدهای تولیدی مغفول مانده و تولیدكننده را گرفتار چالش جدی كرده است.
محمدپور بر لزوم پشتیبانی از سرمایه گذاران بخش خصوصی در میدان اقتصاد و تولید تصریح كرد و نام گذاری سال ۹۸ از جانب مقام معظم رهبری با عنوان سال «رونق تولید» را تعیین كننده راهبرد حوزه مسئولیت خود در طول سال دانست و اظهار داشت: باید مطابق این راهی كه مقام معظم رهبری ترسیم كرده اند تمام ظرفیت و توان خویش را به كار گیریم.
وی با تاكید بر اینكه تمام كارگران خوزستانی نمونه و قابل تقدیر هستند، اضافه كرد: ما خدمتگزار افرادی هستیم كه در بدترین وضعیت آب و هوایی و در گرد و غبارهای استان با مشكل های بسیاری روبه رو بوده و هستند اما هیچ گاه دست از تلاش و مجاهدت بر نداشته اند و امروز افتخار می نماییم كه به نمایندگی از كل كارگران خوزستانی میزبان عده ای از عزیزان باشیم.
مدیر كل تعاون، كار و رفاه اجتماعی خوزستان بر لزوم ایجاد فضای نشاط و پویایی در محیط كار تصریح كرد و اظهار داشت: تلاش ما باید در راه عزت و سربلندی قشر كارگران باشد. باید دست به دست هم دهیم و مطالبات به حق كارگران را پیگیری نماییم.
به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، در ابتدای این نشست كارگران نمونه استان در سخنانی به بیان مشكل ها و دیدگاه های خود پرداختند و در انتها این هم حاضران لوح تقدیر خویش را از دستان مدیر كل تعاون، كار و رفاه اجتماعی خوزستان دریافت نمودند.منبع:

1398/03/06
19:27:14
5.0 / 5
4413
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری