راه اندازی قطار تهران–آنكارا از 19 تیربعلاوه قیمت بلیت

راه اندازی قطار تهران–آنكارا از 19 تیربعلاوه قیمت بلیت

ارتباط با مشتری: قطار مسافری تهران-آنكارا از چهارشنبه هفته جاری (19 تیرماه) با قیمت بلیت 762 هزار تومان برای بزرگسالان و 454 هزار تومان برای خردسالان راه اندازی می شود.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، چهارشنبه هفته جاری نخستین قطار مسافری تهران-آنكارا ساعت ۲۱: ۵۰ از تهران به مقصد آنكارا حركت خواهدنمود تا از این به بعد شاهد حركت یك قطار مسافری از تهران به سمت آنكارا در چهارشنبه هر هفته باشیم كه این حركت همزمان از آنكارا به سمت تهران نیز خواهد بود. مسیر حركت قطار تهران-آنكارا از تهران به سمت تبریز، مرز رازی، كاپی كوی (مرز ایران-تركیه) و دریاچه وان خواهد بود و بعد از آن مسافران با كشتی به آن سوی دریاچه انتقال خواهند یافت و به وسیله قطار طرف تركیه ای به آنكارا می رسند و مدل قطارهای مسافری تهران-آنكارا، ۴ تخته خواهد بود و شرایط این سفر به شكلی است كه از تهران تا وان قطارهای شركت حمل و نقل ریلی رجا و بعد از دریاچه وان قطارهای طرف تركیه ای مسافران را به سمت آنكارا منتقل می كنند.
برمبنای اطلاعاتی كه از شركت حمل و نقل ریلی رجا در اختیار ایسنا قرار گرفته است، تمامی متقاضیان سفر از تهران به مقصد آنكارا هم اكنون می توانند بوسیله دفاتر مجاز فروش بلیت قطار كه فهرست آن در سایت شركت حمل و نقل ریلی رجا و در قسمت روش های تهیه بلیت آمده است مبادرت به خریداری بلیت كنند. همین طور طی ۴۸ ساعت آینده امكان خرید اینترنتی بلیت بوسیله سایت رجا امكانپذیر خواهد بود.
قیمت بلیت قطار هم اكنون برای بزرگسالان معادل ۷۶۲ هزار و ۲۰۰ تومان و برای خردسالان معادل ۴۵۴ هزار و ۵۰۰ تومان در نظر گرفته شده است اما با عنایت به این كه بلیت این قطار برمبنای مقررات بین المللی راه آهن های خاورمیانه CMO بوده و بر اساس یورو است، قیمت بلیت برای مسافران مطابق قیمت روز یورو محاسبه شده و رقم ثابتی ندارد.
مسافران بوسیله شماره تماس ۱۵۳۹ و یا مراجعه به مراكز مجاز فروش بلیت می توانند نسبت به كسب اطلاعات هرچه بیشتر اقدام نمایند.
به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، ۱۲ خردادماه سال جاری سعید رسولی، مدیرعامل شركت راه آهن جمهوری اسلامی ایران از طریق اندازی قطار تهران-آنكارا و تهران-وان به صورت رفت و برگشت از اوایل تیرماه سال جاری به تعداد هفته ای یك قطار آگاهی داده بود. با این وجود قطار بین المللی تهران-وان از سوم تیرماه سال جاری افتتاح شد و قرار بر این است كه فعلاً با احتساب تخفیفات قابل ملاحظه نسبت به نرخ اصلی آن در جدول كرایه های مشترك راه آهن های خاورمیانه، در راه رفت یا برگشت (بلیت یكسره) به میزان ۲۲۵ هزار تومان برای بزرگسالان و ۱۳۰ هزار تومان برای خردسالان باشد.
منبع:

1398/04/16
23:05:40
5.0 / 5
4473
تگهای خبر: شركت , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری