مدیرعامل شركت راه آهن عنوان كرد:

رشد چشم گیر جابه جایی زوار با قطار در اربعین امسال

رشد چشم گیر جابه جایی زوار با قطار در اربعین امسال

به گزارش ارتباط با مشتری مدیرعامل شركت راه آهن با اشاره به اینكه قیمت بلیت قطار برای اربعین حسینی برمبنای همان قیمت مصوب خواهد بود و هیچ افزایش قیمتی در این زمینه نخواهیم داشت، اظهار داشت: امسال جابه جایی زوار اربعین حسینی با قطار در مقایسه با سال قبل رشد شایان توجهی خواهد داشت.


سعید رسولی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اقدامات انجام شده برای تردد زوار در ایام اربعین به كمك قطار اظهار نمود: در راه آهن جمهوری اسلامی ایران كمیته ای با عنوان كمیته اربعین تشكیل شده و در این زمینه برای ارائه خدمات مطلوب به زوار در روزهای اربعین جلسات مختلفی برگزار شده است.
وی اضافه كرد: در این زمینه تصمیمات بسیار خوبی برای تردد زوار در این زمان اتخاذ شده است و بعد از نهایی شدن ظرف چند روز آینده به اطلاع مردم خواهد رسید.
مدیرعامل شركت راه آهن اشاره كرد: امسال جابه جایی زوار اربعین حسینی با قطار در مقایسه با سال قبل رشد شایان توجهی خواهد داشت و زوار بسیاری برای عزیمت به كشور عراق به كمك قطارها به مرزها منتقل خواهند شد.
رسولی عنوان كرد: امسال علاوه بر بحث رشد كمی مسافران، سعی شده است كیفیت ارائه خدمات به زوار را نیز ارتقا دهیم تا این مسافران با آرامش خاطر بیشتر از قطارها استفاده كنند.
وی افزود: حالا حوزه سیر و حركت راه آهن ایران و همین طور حوزه مسافری در حال تطبیق اطلاعات هستند تا تعداد قطارهای اختصاص داده شده برای تردد زوار اربعین حسینی را تعیین كنند. این تعداد قطار بعد از نهایی شدن حتما اطلاع رسانی خواهد شد.
مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران درباب بحث قیمت بلیت در روزهای اربعین اظهار داشت: قیمت بلیت قطار برای اربعین حسینی برمبنای همان قیمت مصوب خواهد بود و هیچ افزایش قیمتی در این زمینه نخواهیم داشت.
منبع:

1398/07/01
13:08:59
5.0 / 5
3987
تگهای خبر: خدمات , شركت , قیمت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری