عضو شورای عالی كار به مهر اعلام كرد

دو بسته پیشنهادی كارگران روی میز شورای عالی كار

دو بسته پیشنهادی كارگران روی میز شورای عالی كار

ارتباط با مشتری: عضو شورای عالی كار با اشاره به ارائه دو بسته پیشنهادی نمایندگان كارگری برای طرح در نشست روز سه شنبه این شوار، بازطراحی نظام تعاونی های مصرف و مسكن را یكی از این پیشنهادات عنوان نمود.علی خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر، با تشریح پیشنهادات نمایندگان كارگری برای طرح در نشست روز سه شنبه شورای عالی كار كه مقرر است با سه دستور كار اصلی، برگزار شود، گفت: پیشنهاد مشخص ما در چارچوب دو بسته تهیه و به شورای عالی كار ارائه شده است.
وی اضافه كرد: تكیه پیشنهادات ما در حوزه نظام توزیع تعاونی ها هم در حوزه تامین مسكن و هم در حوزه تامین كالاهای اساسی است كه در این زمینه تعهداتی هم متوجه طرف های مقابل یعنی گروه كارفرمایی و دولت خواهد بود. ساختار این توزیع را در طرح خود به صورت كامل ارائه دادیم كه متفاوت از ساختار سنتی است.
عضو كارگری شورای عالی كار، در حوزه كمك معیشت و جبران قدرت خرید از دست رفته كارگران، پیشنهاد مشخص ما اختصاص ارز ترجیحی برای تهیه و تامین اقلام اساسی خانوار به تعاونی های كارگری است.
خدایی با تاكید بر اینكه فراموش نكنیم با عنایت به نوسانات رخ داده، تورم در دو گروه هزینه ای مسكن و كالاهای اساسی واقعا كمر شكن است و فشار زیادی به معیشت كارگران وارد می شود، اظهار داشت: بازطراحی نظام تعاونی های مصرف و مسكن در حوزه كارگری نیز از دیگر پیشنهاداتی است كه به این شورا ارائه شده است.
وی افزود: در حوزه مسكن هدایت منابع تسهیلاتی و اراضی به نرخ منطقه ای برای مسكن كارگران همچون مواردی است كه دولت باید متعهد شود.
خدایی با اشاره به اینكه بطور خاص تمركز ما روی مسكن كارگران است، اظهار داشت: در نشست گذشته شورای عالی كار معاون اجتماعی و معاون تعاون وزیر عنوان كردند كه ۱۰ طرح در حوزه مسكن دارند؛ یكی از درخواست های ما این است كه نمایندگان دولت در این خصوص به صورت مشخص طرح های خودرا اعلام كنند.
عضو كارگری شورای عالی كار اظهار داشت: موفقیت هر طرح به تامین منابع آن بستگی دارد كه از وظایف دولت می باشد و اگر دولت نقش خودرا بپذیرد آمادگی برای اجرای طرح ها به صورت كامل وجود دارد.
خدایی اشاره كرد: نكته قابل توجه اینكه، در هیچ كدام از این طرح ها به هیچ عنوان به دنبال منبع جدید هزینه ای نیستیم بلكه هدایت منابع موجود در جهت تامین مسكن و كالاهای اساسی كارگران مورد تاكید است.


منبع:

1398/07/03
20:22:19
5.0 / 5
4268
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری