قیمت خانه های لوكس در شهرهای مختلف آمریكا

قیمت خانه های لوكس در شهرهای مختلف آمریكا

به گزارش ارتباط با مشتری ایالت كالیفرنیا بیشتر از سایر ایالت های آمریكا میزبان خانه های گران قیمت است.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از فاكس بیزینس، در خیلی از شهرهای آمریكا خانه های میلیون دلاری خانه های فوق لوكس به شمار می روند اما این روند در طول سال های اخیر بخصوص در شهرهای بزرگ كاملا تغییر كرده است؛ بگونه ای كه شمار خانه های میلیون دلاری در حال سبقت گرفتن از خانه های با قیمت پایین تر است.
در میان ایالت های مختلف، كالیفرنیا با داشن چهار نماینده در میان پنج شهر گران قیمت آمریكایی در صدر قرار گرفته است. تنها در ماه آگوست میانگین قیمت مسكن در آمریكا ۳.۲ درصد نسبت به سال قبل آن افزایش پیدا كرده است اما این افزایش درشهرهای بزرگ بسیار بیشتر بوده است؛ بگونه ای كه در بعضی شهرها این افزایش تا ۱۰ درصد هم بوده است. هم اكنون تنها ۵.۸۶ درصد از كل خانه های آمریكا بالای یك میلیون دلار قیمت دارند.
در ادامه با قیمت خانه ها در ۵ شهر گران قیمت آمریكایی اشنا می شوید:
سان خوزه- كالیفرنیا
هم اكنون در این شهر ۳۶۹ هزار و ۷۲۴ واحد مسكونی برای فروش قرار دارد كه از این تعداد ۲۰۸ هزار و ۷۴۵ واحد بالای یك میلیون دلار قیمت گذاری شده اند. بدین ترتیب ۵۶ درصد كل خانه های موجود در این شهر میلیون دلاری هستند.
سان فرانسیسكو- كالیفرنیا
هم اكنون در این شهر ۹۳۳ هزار و ۹۰۴ واحد مسكونی برای فروش قرار دارد كه از این تعداد ۳۹۵ هزار و ۸۶۰ واحد بالای یك میلیون دلار قیمت گذاری شده اند. بدین ترتیب ۴۲ درصد كل خانه های موجود در این شهر میلیون دلاری هستند.
لس انجلس- كالیفرنیا
هم اكنون در این شهر دو میلیون واحد مسكونی برای فروش قرار دارد كه از این تعداد ۴۰۰ هزار و ۵۶۲ واحد بالای یك میلیون دلار قیمت گذاری شده اند. بدین ترتیب ۱۹ درصد كل خانه های موجود در این شهر میلیون دلاری هستند.
سن دیگو- كالیفرنیا
هم اكنون در این شهر ۶۰۰ هزار و ۵۴۵ واحد مسكونی برای فروش قرار دارد كه از این تعداد ۸۴ هزار و ۷۶۹ واحد بالای یك میلیون دلار قیمت گذاری شده اند. بدین ترتیب ۱۴ درصد كل خانه های موجود در این شهر میلیون دلاری هستند.
سیاتل- واشنگتن
۱۱ درصد كل خانه های موجود در این شهر میلیون دلاری هستند. متوسط قیمت مسكن در این شهر ۴۸۷ هزار و ۴۰۰ دلار است.1398/08/16
20:42:55
5.0 / 5
4157
تگهای خبر: فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری